دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۴ | ۱۳۹۳/۰۸/۱۸
رونمایی جگوار از نسخه تمام محور F-type
۱۲:۰۴ | ۱۳۹۳/۰۸/۱۸
اجاره خودرو

رونمایی جگوار از نسخه تمام محور F-type

پرشین خودرو: خودروساز بریتانایی قصد دارد تا برای تصاحب درصد بیشتری از بازار، یک نسخه تمام چرخ را از سری خودرو افسانه ای خود یعنی F-type روانه بازار کند.

به گزارش «پرشین خودرو»، خودروساز بریتانیایی جگوار تایید کرد که برای نخستین بار در حال کار بر روی یک سیستم محرک تمام چرخ برای خودرو اسپرت محبوب خود یعنی مدل F-type و عرضه آن به بازار است.

مدل جدید که در حال تست و آزمایش است دارای یک موتور ۳٫۰ لیتری V6 است که قسمتی از عرضه سری جدید اف تایپ برای خط تولید سال آینده است که البته طیف گسترده این محصول در نمایشگاه خودرو لس انجلس به صورت رسمی‌رونمایی خواهد شد.

مدل با بازدهی بالای محرک تمام چرخ دارای شتاب صفر تا صد در ۳٫۹ ثانیه خواهد بود که در حدود ۰٫۲ ثانیه نسبت به مدل استاندارد بهبود یافته است که البته دارای همان حداکثر سرعت بالای ۳۰۰ کیلومتر در ساعت نیز خواهد بود.

در ضمن جگوار به صورت رسمی‌اعلام کرده است که شریک تجاری رکورد شکنی بالاترین سرعت بر روی که زمین خواهد بود که در سال ۲۰۱۵ انجام خواهد گرفت و امیدوار است تا رکورد سرعت ۱۶۰۰ کیلومتر در ساعت شکسته شود که این پروژه توسط تیم Bloodhound SSC world land speed record صورت خواهد گرفت و مدل تمام محور F-typeکوپه نیز بخشی از این پروژه برای تست ای سرعت در آفریقای جنوبی خواهد بود.

به هر حال انتظار می‌رود که در نسخه جدید از یک موتور بنزینی چهارسیلندر با کارایی بالا از محدوده فناوری Ingenium جگوارلندرور نیز بهره گیرد.

به گزارش خودروسازی، مدیرخط تولید جگوار یان هوبان در این مورد می‌گوید:” هدف ما از مهندسی جگوار جدید حفظ کلاس سیستم محور عقب برای خودروهای اسپرت جگوار بود که در عین حال دارای قابلیت‌ها و پویایی بیشتر نیز بود که البته در سیستم محرک تمام محور عملکرد در شرایط اب و هوایی مختلف و جاده افزایش می‌یابد”.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
رونماییجگوار
نظر بینندگان
!
!
!