شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۸:۲۵ | ۱۳۹۳/۰۸/۲۴
رونمایی فراری از LaFerrari XX
۱۸:۲۵ | ۱۳۹۳/۰۸/۲۴
اجاره خودرو

رونمایی فراری از LaFerrari XX

پرشین خودرو: خودروساز ایتالیایی با تغییر مدیریت در راس خود به نظر می رسد در حال تنوع بخشیدن بیشتر به بازار و سبد محصولات خود است تا به فروش مدنظر رئیس جدید دست پیدا کند.

به گزارش «پرشین خودرو»، به نظر می‌رسد یک کریسمس فراموش نشدنی را در در پیش روی داریم زیرا در ماه دسامبر، یک جواهر دوست داشتنی در خط تولید مردن فراری قرار خواهد گرفت که یک مدل قدرتمندتر و رویایی تر از خودرو LaFerrari با نام LaFerrari XX قرار خواهد گرفت.

طبق اخبار منتشر شده توسط تخته گاز، این‌هایپرخودرو برند ایتالیایی دارای قدرت پیشرانه ۱۰۵۰ اسب بخاری در زیر هود خود خواهد بود که بدین معنی خواهد بود که یک موتور توربو V6 فرمول وان را در خودرو بکار گرفته شده است.

این موتور که دارای وزنی در حدود ۱۰۰ پوند بیشتر از مدل فعلی V12 است که البته موتور الکتریکی هنوز محاسبه نشده است ..

همانند مدل انزو بر پایه FXX ، انتشار می‌رود که این خودرو نیز مخصوص تراک و جاده‌های مسابقه باشد به خصوص که یک موتور فرمول وان را نیز در زیر هود آئرو به همراه گیربکس بروز شده و سایر مواردی که این خودرو را مخصوص مسابقه می‌کند باشیم.

قیمت گذاری برای این خودرو هنوز مشخص نیست ولی با وجود قیمت مدل FXX با برپسب ۲٫۱ میلیون دلاری و مک لارن P1 GTR با قیمت ۳٫۶ میلیون دلاری، مدل مذکور نیز به طور یقین برپسب قیمت بالایی خواهد داشت.

در ضمن فراری این خودرو را در مراسم مخصوص این شرکت به نام ‘Finali Moondiali’ در ابوظبی در ماه دسامبر رونمایی خواهد کرد.

به گزارش خودروسازی، به طور معمول این‌هایپرخودرو رقابت مستقیمی‌با P1 GTR با قدرت پیشرانه ۹۸۶ اسب بخاری خواهد داشت ولی این خودرو مخصوص تراک ایتالیایی برای تمامی‌مسابقات واجد شرایط نخواهد بود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
رونماییفراری
نظر بینندگان
!
!
!