سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۵۶ | ۱۳۹۳/۰۸/۲۵
جای فرآیندهای نوین تولید ناب در صنعت خودرو خالی است
۱۳:۵۶ | ۱۳۹۳/۰۸/۲۵
اجاره خودرو
مدیرعامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران:

جای فرآیندهای نوین تولید ناب در صنعت خودرو خالی است

پرشین خودرو: صنعت خودرو ایران هنوز با فرآیندهای نوین تولید ناب فاصله دارد و راهكار تحقق اهداف کیفی در این صنعت همکاری با خودروسازان خوشنام جهان است.

به گزارش «پرشین خودرو»، اشكان گلپایگانی مدیرعامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران(ISQI)، با بیان این مطلب گفت: سرفصل های جدید کیفیت در شرکت های بزرگ خودروسازی دنیا طی سال های اخیر با تحولات عمده ای روبرو بوده و چنانچه قرار است این شرکت ها برای سرمایه گذاری مشترک وارد بازار ایران شوند، صنعت خودروی كشور باید ورود دانش فنی روز دنیا را در دستور کار خود قرار دهد.

وی اظهار داشت: در حال حاضر موضوع کیفیت و تولید ناب به عنوان یکی از اولویت های صنعت خودرو کشور مطرح است و برای دستیابی به این هدف باید در مراحل مذاکره با طرف های خارجی موضوع انتقال تكنولوژی و بومی سازی قطعات وارداتی با كیفیت بالا را دنبال کرد.

مدیرعامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ادامه داد: صنعت خودروی ایران تا جهانی شدن راه زیادی را پیش رو دارد و به همین دلیل مشارکت با خودروسازان بزرگ جهان و تولید محصولات روز دنیا زمینه رقابت پذیری این صنعت کشور را فراهم خواهد کرد.

گلپایگانی تصریح کرد: خودروسازان ایران در سال های اخیر در زمینه ارتقای كیفیت گام هایی برداشته اند و برخی خودروهای ساخت داخلی با كیفیت خوبی در بازار عرضه می شود، اما برای رقابت در کلاس جهانی هنوز راه زیادی در پیش رو دارند.

وی متذکر شد: خودروسازان و قطعه سازان بزرگ جهان با آگاهی کامل از ظرفیت های موجود در شرکت های ایرانی در دومین دوره همایش بین المللی صنعت خودرو ایران حضور خواهند یافت و بدون شک به منظور بهره مندی از این ظرفیت ها، امتیازات ویژه ای را لحاظ می کنند.

به گزارش فارس، مدیرعامل شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران(ISQI) در پایان خاطرنشان کرد: انعقاد قراردادهای همکاری مشترک با خودروسازان و قطعه سازان بزرگ دنیا به طور حتم دستاوردهایی همچون بهبود فرآیندهای ارزیابی کیفی تولید خودروها را به همراه خواهد داشت و از این مسیر می‌توان زمینه دستیابی به تولید ناب خودرو منطبق با استانداردهای روز دنیا را فراهم کرد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
صنعتخودروسازی
نظر بینندگان
!
!
!