سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۱۶ | ۱۳۹۳/۰۸/۲۹
کوپه لوکس آئودی با طراحی جدید+تصویر
۱۱:۱۶ | ۱۳۹۳/۰۸/۲۹
اجاره خودرو

کوپه لوکس آئودی با طراحی جدید+تصویر

پرشین خودرو: آئودی نمونه اولیه از کوپه لوکس دو دربی را رونمایی کرد که از تحول زبان طراحی برند گران قیمت شماره دوی جهان خبر می‌دهد.

به گزارش «پرشین خودرو»، خودرو مفهومی پرولوگ پهن‌تر و کوتاه‌تر از خودروی سدان A8 بوده و به چرخ‌های 22 اینچی (56 سانتیمتری) مجهز است که سه اینچ بزرگتر از مدل پرفروش آئودی هستند.

آئودی در واکنش به منتقدانی که میگویند این شرکت برتری فناوری خود را از دست داده است، تلاش‌هایش را افزایش داده و این خودروی مفهومی را در این راستا طراحی کرده است.

مارتین وینترکورن، مدیرعامل فولکس واگن که شرکت مادر آئودی است، سال گذشته هکنبرگ را که یکی از معتمدانش بود، به سمت توسعه آئودی منصوب کرد و مارک لیچته در ماه فوریه رییس طراحی این برند شد.

به گزارش ایسنا، موتور 605 اسب بخار پرولوگ شتاب این خودرو را در ظرف 3.7 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر در ساعت می‌رساند. این خودرو که شبیه خودروهای اسپورت است، امکاناتی مانند صفحه لمسی دارد که در سراسر داشبورد خودرو قرار گرفته و به راننده و سرنشین جلو اجازه می‌دهد سیستم‌های صوتی و ناوبری را کنترل کنند.

بر اساس گزارش بلومبرگ، آئودی نقطه عطف استراتژی فولکس واگن برای رسیدن به عنوان پرفروش‌ترین خودروساز جهان است که در حال حاضر در اختیار خودروساز ژاپنی تویوتا موتور است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
آئودی
نظر بینندگان
!
!
!