دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۳ | ۱۳۹۳/۰۹/۰۲
سازمان اموال تملیکی خودروهای 2500 سی سی را مرجوع کرد
۱۱:۲۳ | ۱۳۹۳/۰۹/۰۲
اجاره خودرو

سازمان اموال تملیکی خودروهای 2500 سی سی را مرجوع کرد

پرشین خودرو: رئیس سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی از مرجوع شدن تعدادی از خودروهای 2500 سی سی توسط این سازمان خبر داد و گفت: با توجه به اینکه براساس مصوبه دولت خودروهای یادشده قابلیت فروش ندارند تعدادی از این خودروها توسط سازمان اموال تملیکی مرجوع شده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، اردشیر محمدی افزود: البته تعداد محدودی خودرو 2500 سی سی در این سازمان موجود است که در صورت مراجعه صاحبان آن به آنها مرجوع خواهد شد.

براساس مصوبه هیات وزیران، واردات خودروهای با حجم موتور 2500سی سی به کشور به طور کامل ممنوع شده است.

طبق مصوبه هیات وزیران خودروهای بالای 2500 سی سی که باید متروکه می شد دیگر امکان فروش را در داخل کشور ندارند و باید مرجوع شوند.

همچنین براساس مصوبه دولت خودروهای بالای 2500 سی سی صرفا در مناطق آزاد اجازه تردد دارند و اگر وارد گمرک شوند پس از طی مراحل متروکه که سه ماه طول خواهد کشید، این خودروها باید مرجوع شوند.

یادآور می شود در سال جاری 130 دستگاه خودروی بالای 2500 سی سی به کشور وارد شد که این رقم در سال قبل 4 هزار و 16 دستگاه خودروی بالای 2500 سی سی بوده است.

رییس سازمان جمع آوری وفروش اموال تملیکی ادامه داد: هشت هزار میلیارد ریال اموال متروکه در هفت ماهه امسال به سازمان اموال تملیکی اعلام شده که از این میزان هفت هزار و 500 میلیارد ریال مجددا به گمرک برگردانده است.

به گزارش ایرنا، به گفته وی، کالاهای مرجوعی شامل ماشین آلات صنعتی و خط تولید و دیگر کالاهای مورد نیاز کشور که صاحبانش مشکلی در ترخیص آن داشته اند، است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!