سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۴۳ | ۱۳۹۳/۰۹/۰۳
قیمت 3 خودرو جدید تعیین می شود
۰۹:۴۳ | ۱۳۹۳/۰۹/۰۳
اجاره خودرو
در جلسه این هفته شورای رقابت؛

قیمت 3 خودرو جدید تعیین می شود

پرشین خودرو: رییس شورای رقابت از بررسی قیمت گذاری خودرو دنا و دو محصول جدید ام وی ام در جلسه آینده این شورا خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، رضا شیوا درباره قیمت‌گذاری خودروهای جدید ارائه شده توسط شرکت‌ها، گفت: در جلسه آتی شورا که چهارشنبه این هفته برگزار می‌شود، قیمت گذاری خودرو دنا تولید ایران خودرو و دو محصول جدید از ام وی ام مورد بررسی قرار می‌گیرد که امیدواریم بتوانیم این هفته به جمع بندی نهایی درباره قیمت‌ها برسیم.

شیوا در ادامه درباره دستور جلسه این هفته شورای رقابت تصریح کرد: در جلسه این هفته گزارشی از ارزیابی عملکرد خودروسازان در رابطه با دستورالعمل تنظیم قیمت که شورا انجام داده است و شروط آن ارائه خواهد شد که براساس این ارزیابی‌ها بازار حاشیه در بسیاری از خودروها به حداقل رسیده و حذف شده است.

وی با بیان این‌که پیش از ارائه دستورالعمل تنظیم قیمت از طرف شورا با توجه به تولید آن زمان برای بیشتر خودروها بازار حاشیه وجود داشت، گفت: این بازار حاشیه از یک تا چهار میلیون متغیر بود اما در حال حاضر به جز چند مورد محدود خودرو دیگر بازار حاشیه نداریم.

رییس شورای رقابت افزود: سایت‌ها نیز برای خرید خودرو باز شده است و مشتریان می‌توانند به راحتی اقدام به خرید خودرو از کارخانه‌های تولیدکننده کنند. در صورتی که در گذشته تنها چند ساعت سیستم خرید خودرو باز می شد.

به گزارش ایسنا، شیوا خاطرنشان کرد: شرکت سایپا نیز قصد ارائه چند محصول جدید را دارد اما هنوز به مرحله قیمت‌گذاری نرسیده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!