چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۱۳ | ۱۳۹۳/۰۹/۰۳
حضور خودروسازان و قطعه سازان ۲۶ کشور در همایش صنعت خودرو ایران
۱۱:۱۳ | ۱۳۹۳/۰۹/۰۳
اجاره خودرو

حضور خودروسازان و قطعه سازان ۲۶ کشور در همایش صنعت خودرو ایران

پرشین خودرو: تاکنون شرکت های خودروسازی و قطعه سازی از ۲۶ کشور جهان از جمله آلمان، ایتالیا، ژاپن برای حضور در دومین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران اعلام آمادگی کرده اند.

به گزارش «پرشین خودرو»، نمایندگان شرکت های خودروسازی و قطعه سازی از 26 کشور جهان برای حضور در دومین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران اعلام آمادگی کرده اند.

نمایندگان تمام شرکت های مذکور که در 10 آذرماه امسال به ایران می آیند در سطح مدیران عامل، قائم مقام و .. خود برای حضور در دومین همایش بین المللی صنعت خودرو ایران ثبت نام کرده اند.

براساس این گزارش، حضور مدیران شرکت‌های خودروسازی و قطعه سازی از کشورهای آلمان، هند، ایتالیا، چین، فرانسه، ژاپن، کره جنوبی، مکزیک، نیجریه، سوئیس، ترکیه، سوئد، بلژیک، اتریش، امارات متحده عربی، اسپانیا، قزاقستان، روسیه، کانادا، پرتغال، کوبا، اوکراین، عربستان، سودان، مکزیک و تایوان برای حضور در این همایش قطعی شده است.

همچنین تعداد مهمانان خارجی که در این همایش حضور خواهند یافت از 400 نفر عبور کرده و نشان از اهمیت بازار و صنعت خودروسازی و قطعه سازی ایران در سطح منطقه است.

در دومین همایش بین المللی صنعت خودرو، ضمن بررسی سند استراتژی صنعت خودرو، نسبت به نحوه حضور و همچنین پیش نیازهای جلب سرمایه گذاری در این بخش از صنعت، بحث و بررسی خواهد شد.

به گزارش تسنیم، محورهای اصلی این کنفرانس، معرفی وضعیت موجود صنعت خودرو، چشم انداز، اهداف و سیاست های صنعت خودرو، فرصت های سرمایه گذاری در کشور، سیاست ها و قوانین برای جذب سرمایه گذاری خارجی و همچنین دیدگاه ها و انتظارات سرمایه گذاران خارجی خواهد بود که مدیران ارشد بخش های دولتی و خصوصی داخلی و همچنین شرکت های معتبر و تشکل های بین المللی از سخنرانان کلیدی این همایش خواهند بود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!