جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
پرشین خودرو
دزدی خودرو با خودرو سرقتی!
۰۹:۱۴ | ۱۳۹۳/۰۹/۰۶

دزدی خودرو با خودرو سرقتی!

پرشین خودرو: 3 سارق حرفه ای که با خودروهای سرقتی، اقدام به سرقت خودرو می‌کردند، در یک عملیات تعقیب و گریز پلیسی دستگیر شدند.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از ابتکار، ساعت 3:30 بامداد، دوم آذر ماه در اجرای طرح مبارزه با سارقان خودرو ماموران تجسس کلانتری ضمن فعال شدن در سطح حوزه استحفاظی از طریق منابع اطلاعاتی در می‌یابند یک دستگاه خودروی پراید به صورت مشکوک در آدرس خلیج، خیابان حسینی در حال پرسه زنی است. به دنبال این موضوع ماموران بلافاصله به آدرس مذکور مراجعه و زمانی که در محل حضور پیدا می‌کنند، سارقان به محض مشاهده پلیس از منطقه متواری می‌شوند.

با فرار متهمان عملیات تعقیب و گریز آغاز و دقایقی بعد ماموران موفق می‌شوند با اجرای طرح مهار و شلیک یک تیر هوایی خودرو مورد نظر را توقیف و 3 متهم به نام های "احسان”،‌ "مهرداد” و "اسفندیار” را دستگیر و جهت تحقیقات بیشتر به کلانتری منتقل کنند.

3 متهم در کلانتری اعتراف کردند که اعضای باند حرفه‌ای خودرو در غرب پایتخت هستند و پس از سرقت خودرو ضمن تعویض پلاک اقدام به سرقت خودرو دیگر می‌کردند.

سرهنگ حسین ذکایی خو رئیس کلانتری 151 یافت آباد با اعلام این خبر به باشگاه خبرنگاران، گفت: هر سه متهم جهت تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفتند.

برچسب ها:
سرقتخودرو
نظر بینندگان
!
!
!