سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۷:۰۸ | ۱۳۹۳/۰۹/۰۸
رونمایی اینفینیتی از Q60 کوپه
۱۷:۰۸ | ۱۳۹۳/۰۹/۰۸
اجاره خودرو

رونمایی اینفینیتی از Q60 کوپه

پرشین خودرو: شاخه لوکس ساز خودروساز ژاپنی نیسان قصد دارد تا یک مدل جدید کوپه را وارد خط تولید خود کند تا خلاء یک خودرو دو درب بیش تر لاز پیش احساس نشود.

به گزارش «پرشین خودرو»، حالا که نمایشگاه خودرو لس انجلس به پایان رسیده است نوبت این است که در باره محصولاتی که در نمایشگاه خودرو دیتروت رونمایی خواهند شد به صحبت بپردازیم.

آلفونسو آلباسیا معاون ارشد بخش طراحی اینفینیتی لوکس ساز اعلام کرده است که این شرکت از خودرو جدید Q60 Coupe در نمایشگاه خودرو دیترویت ۲۰۱۵ و در تاریخ ۱۳ ماه ژانویه رونمایی خواهد کرد که مدل مفهومی‌آن ازد نقطه نظر طراحی بسیار بسیار شبیه به مدل Q60 استاندارد خواهد بود که به زودی عرضه خواهد شد.

خودرو Q60 نسخه دو درب و جمع و جورتر مدل Q50 سدان بوده که در سال جاری میلادی به بازار راه پیدا کرده است وئ در سال جاری میلادی نیز اینفینیتی مدل قدیمی‌G37 کوپه را با Q50 سدان بروز کرد و از همین روی جای خالی یک خودرو دو درب کوپه در خط تولید برند لوکس ساز ژاپنی احساس می‌شد.

به گزارش خودروسازی، در زمانی که مدل Q60 رونمایی شد دارای طراحی زیباتر و بروز تر از مدل Q50 است و از همین روی انتظار داریم که نسخه کوپه ان دارای سیستم پیشرانه جدیدتر باشد که شاید در زیر هود ان یک موتور ۳٫۷ لیتری V6 با قدرت پیشرانه ۳۲۸ اسب بخاری و ۲۶۹ پوند بر فوت نیروی گشتاور و یاموتور ۳٫۵ لیتری V6 هیبریدی با قدرت پیشرانه ۳۶۰ اسب بخار را شاهد باشیم.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!