چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۲۲:۳۱ | ۱۳۹۳/۰۹/۰۹
جانشین Quattro coupe در دست توسعه
۲۲:۳۱ | ۱۳۹۳/۰۹/۰۹
اجاره خودرو

جانشین Quattro coupe در دست توسعه

پرشین خودرو: جانشین خودرو رویایی Quattro coupe همچنان در حال توسعه از سوی مهندسین آئودی است و در همین حال با وجود عرضه دو نسخه مفهومی متفاوت تاریخ عرضه مدل تولیدی هنوز اعلام نشده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، برند آلمانی آئودی در حال توسعه یک جانشین موفق برای خودرو نوستالوژیک خود یعنی Quattro coupe است.

مارک لیچ مدیر ارشد بخش طراحی آئودی ضمن تایید این موضوع در نمایشگاه خودرو لس آنجلس اعلام کرد که نسل جدید Quattro coupe در حال توسعه در زیر دست مهندسین ائودی است.

آئودی نخستین بار از مدل مفهومی‌مذکور در نمایشگاه خودرو پاریس ۲۰۱۰ رونمایی کرد و در ادامه نیز در نمایشگاه خودرو فرانکفورت در سال ۲۰۱۳ از مدل Sport Quattro رونمایی کرد( تصویر بالا).

نسخه تولیدی هر دو مدل مفهومی‌هنوز رنگ و روی واقعیت را به خود ندیده است ولی طبق اظهارات مارک لیچ دارای ظاهر تهاجمی‌تری نسبت به مدل‌های مفهومی‌خواهند بود.

هنوز از برنامه ائودی در مورد سیستم پیشرانه Sport Quattro چیزی به گوش نرسیده است ولی نخستین مدل مفهومی‌دارای یک موتور ۲٫۵ لیتری پنج سیلندر با قدرت پیشرانه ۴۰۸ اسب بخاری بود و مدل دومی‌نیز دارای یک موتور ۴٫۰ لیتری V8 بودکه به یک سیستم هیبریدی نیز متصل شده بود که قدرت پیشرانه ان را تا ۷۰۰ اسب بخار افزایش می‌داد.

به گزارش خودروسازی، مدل مفهومی‌دومی‌دارای وزن خالص ۴۰۰۰ هزار پوند بود و شتاب صفر تا صد آن نیز تنها در ۳٫۷ ثانیه صورت می‌گرفت.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
آئودی
نظر بینندگان
!
!
!