چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۳۸ | ۱۳۹۳/۰۹/۱۰
کشف 273 خودرو سرقتی
۱۴:۳۸ | ۱۳۹۳/۰۹/۱۰
اجاره خودرو

کشف 273 خودرو سرقتی

پرشین خودرو: معاون پلیس راهور تهران بزرگ از کشف 273 خودروی سرقتی در 7 ماهه سال جاری خبر داد و گفت: طی این مدت، 427 کیلوگرم تریاک نیز از خودروهای عبوری در سطح شهر کشف شده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ عین الله جهانی با اشاره به اینکه در 7 ماهه سال جاری 29 موتورسیکلت سرقتی نیز توسط ماموران کشف شده است، افزود: 180 گوشی تلفن همراه سرقتی و 350 باکس سیگار قاچاق نیز در این مدت کشف شد.

وی از دستگیری 13 متهم در این رابطه خبر داد و اظهار داشت: تمامی متهمان جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

معاون پلیس راهور تهران اضافه کرد: ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت در صورت مشاهده توقف و پارک در مقابل در اتومبیل روی ساختمان متخلفان را اعمال قانون می کنند.

سرهنگ جهانی با اشاره به اینکه بر اساس ماده 163 آئین نامه راهنمایی و رانندگی پارک مقابل در اتومبیل‌روی ساختمان همچون سایر توقف ممنوع ها تخلف به شمار می رود، اضافه کرد: پلیس جریمه 300 هزار ریالی را در این رابطه پیش‌بینی کرده است.

به گزارش مهر، وی در توضیح این مطلب گفت: شهروندان در صورت مواجه شدن با مشکل پارک مقابل درب ساختمانشان می توانند جهت رسیدگی با شماره تلفن 110 یا 120 تماس گرفته و ماموران راهنمایی و رانندگی را در جریان این تخلف قرار دهند.

معاون پلیس راهور تهران با تاکید بر اینکه پلیس در صورت مشاهده پارک خودرو مقابل در اتومبیل‌روی ساختمان ها حتما متخلفان را اعمال قانون می کند، خاطر نشان کرد: مالکان و اعضای ساختمان در این رابطه مستثنی نبوده و در صورت مشاهده پلیس اعمال قانون می شوند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
خودرو سرقتی
نظر بینندگان
ناشناس
vote
۱
vote
۱۳۹۳/۰۹/۱۱
طرف میخواد بره بیرون و کار داره بعد الاف شده که هیچ بیاد زنگ بزنه به پلیس که بیاد خاطی رو جریمه و پولش بره به حساب دولت و طرف هم که از کار و زندگی اش افتاده یک هزینه تلفن یا موبایل رو هم متقبل بشه تا پلیس به مبلغ 300 هزار ریال دست پیدا کنند!!!!! بابا عجب دنیای داریم ها ....
!
!
!