شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸
پرشین خودرو
آمادگی جایگاه‌ها برای افزایش قیمت
۱۵:۲۳ | ۱۳۹۳/۰۹/۱۰
اجاره خودرو

آمادگی جایگاه‌ها برای افزایش قیمت

پرشین خودرو: رئیس اتحادیه جایگاهداران سوخت کشور، از اعلام آمادگی جایگاه های سوخت برای افزایش قیمت بنزین خبر داد و اعلام کرد: هم اکنون مشکلی در مجاری عرضه بنزین وجود ندارد.

به گزارش «پرشین خودرو»، بیژن حاج محمدرضا با اعلام این که میزان عرضه فرآورده های نفتی 8 تا 14 درصد افزایش یافته است اعلام کرد: با توجه به روند افزایش تعداد خودروهای تولید داخل و خارج که 900 هزار و 300 هزار دستگاه برآورد می شود میزان عرضه فرآورده های نفتی افزایش یافته است.

رئیس اتحادیه جایگاهداران سوخت کشور، در ادامه با انتقاد از عرضه بنزین چند نرخی خواستار ارائه سیاست تک نرخی شدن بنزین از سوی دولت شد و اعلام کرد: هم اکنون عرضه بنزین چند نرخی از سوی دولت موجب ایجاد اختلاس های چندین میلیاردی توسط افراد سودجو شده است.

وی در اظهار نظر خود درباره تک نرخی شدن و یا ادامه روند فعلی عرضه سوخت در کشور اضافه کرد: اتحادیه از همان ابتدای این طرح موافق تک نرخی شدن بنزین و گازوئیل مصرفی بود.

حاج محمدرضا معتقد است: تک نرخی شدن بنزین و گازوئیل مصرفی در کشور هم به نفع بازار مصرفی است و هم می‌تواند از قاچاق سوخت جلوگیری کند.

رئیس اتحادیه جایگاهداران سوخت در خصوص آزادسازی قیمت سوخت در بازارهای مصرف افزود: به طور قطع موافق آزادسازی قیمت سوخت هستم.

به گزارش میزان، وی درادامه میزان سهمیه بنزین 400 تومانی موجود در کارت های سوخت را 500 میلیون لیتر اعلام کرد و گفت: در ابتدای شروع فاز دوم هدفمندی میزان سهمیه سوخت 400 تومانی دو میلیارد و 400 میلیون لیتر بود که هم اکنون به 500 میلیون لیتر تنزل یافته است.

نظر بینندگان
سعید
vote
۰
vote
۱۳۹۳/۰۹/۱۱
انشا الا نفت بشه بشکه ای 1 دلار
!
!
!