یكشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۵ | ۱۳۹۳/۰۹/۱۴
تقویت همکاری چینی ها با اصفهان
۱۲:۰۵ | ۱۳۹۳/۰۹/۱۴
اجاره خودرو

تقویت همکاری چینی ها با اصفهان

پرشین خودرو: خودرو سازان اصفهان و چین برای تولید قطعات خودرو همکاری می کنند.

به گزارش «پرشین خودرو»، رئیس اتاق بازرگانی اصفهان در نشست بررسی فرصت های تجاری و سرمایه گذاری اصفهان و گوانجو چین گفت: استان اصفهان صنعتی ترین استان ایران است و با کشورهای متعددی روابط تجاری نزدیکی دارد .

کسائیان تولید قطعات خودرو را یکی از زمینه های مهم توسعه همکاری 2 استان اصفهان وگوانجو برشمرد و افزود: استان اصفهان در بخش تولیدات قطعات خودرو دارای واحدهای تولیدی قابل توجهی است که باهمکاری طرف های چینی تقویت و توانمندتر می شوند.

وی با اشاره به طرح احیای جاده ابریشم به صورت ریلی که چین را به اروپا متصل می کند گفت: احیای این جاده می تواند به توسعه روابط اقتصادی و تجاری بین ایران و چین منجر شود.

معاون شورای توسعه تجارت بین الملل گوانجو نیز گفت: 22 نفر از نمایندگان صنعتی شهرگوانجو چین در این هیات حضور دارند و این سفر، فرصت مناسبی برای تبادل همکاری و بررسی فرصت های تجاری سرمایه گذاری است.

فون چان وانگ با اشاره به جمعیت16 میلیونی شهرگوانجو و قدمت 2 هزار و 200 ساله این شهر افزود: گوانجو دروازه ورودی به چین است و پس از پک نوشانگهای سومین قطب اقتصادی چین محسوب می شود.

وی اصلی ترین صنعت گوانجو را خودروسازی با تولید 2 میلیون خودرو در سال عنوان کرد و گفت: در حال حاضر خودروسازان ژاپنی بسیاری از قطعات خودرو را از این استان تهیه می کنند.

معاون شورای توسعه تجارت بین الملل گوانجو برگزاری نمایشگاه های مشترک بین 2 استان را ، یکی از اقدامات عملی وآغازین همکاری های اقتصادی دانست.

وی همکاری با اصفهان در تولیدات قطعات خودرو بطور مشترک را خواستار شد و گفت: این 2 استان صنعتی می توانند در کنار تبادلات تجاری ، تبادلات علمی نیز در زمینه تولیدات قطعات خودرو داشته باشند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
اصفهانچین
نظر بینندگان
!
!
!