یكشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۴۸ | ۱۳۹۳/۰۹/۱۵
طرح رقابت‌پذیری صنعت قطعه‌سازی ارائه شد
۱۰:۴۸ | ۱۳۹۳/۰۹/۱۵
اجاره خودرو
در جلسه شورای سیاست‌گذاری خودرو:

طرح رقابت‌پذیری صنعت قطعه‌سازی ارائه شد

پرشین خودرو: مشاور انجمن قطعه‌سازان ایران از ارائه‌ی طرح «برنامه اجرایی رقابت‌پذیری صنعت قطعه‌سازی در افق 1404» به وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، محسن رزم‌خواه اظهار کرد: در جلسه‌ی شورای سیاست‌گذاری خودرو طرح برنامه اجرایی رقابت‌پذیری صنعت قطعه‌سازی در افق 1404 ارائه شد.

وی با بیان این‌که شکل‌گیری شرکت‌های بزرگ قطعه‌سازی و ورود به مرحله‌ی طراحی و تحقیق و توسعه از مهم‌ترین محورهای این طرح است، خاطر نشان کرد: در این زمینه تصمیم گرفته شد کمیته‌ اجرایی برای بررسی نحوه‌ی اجرایی‌شدن این طرح تشکیل شود.

مشاور انجمن قطعه‌سازان ایران ادامه داد: تقویت صنعت قطعه‌سازی کشور به معنای تقویت صنعت خودروسازی و در نهایت ارتقای کیفیت خودروهای داخلی خواهد بود.

رزم‌خواه افزود: بنابراین هدف از تدوین و ارائه‌ی این طرح ایجاد بستر‌های لازم برای نوسازی خطوط تولید شرکت‌های قطعه‌سازی، انتقال فناوری و افزایش کمی و کیفی تولیدات این صنعت است.

به گزارش ایسنا، مشاور انجمن قطعه‌سازان ایران با بیان این‌که وزیر صنعت، معدن و تجارت از ارائه‌ی این طرح استقبال کرد، تصریح کرد: تلاش می‌کنیم محورهای مختلف این طرح در جلسات شورای سیاست‌گذاری خودرو بررسی شده و در حداقل زمان ممکن اجرایی شود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
صنعتقطعه‌سازی
نظر بینندگان
!
!
!