شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۲۳:۳۱ | ۱۳۹۳/۰۹/۱۵
تصاویر جاسوسی محصول جدید مک لارن
۲۳:۳۱ | ۱۳۹۳/۰۹/۱۵
اجاره خودرو

تصاویر جاسوسی محصول جدید مک لارن

پرشین خودرو: موفقیت های پی در پی پورشه 911 رقبای برند آلمانی را به صرافت تولید یک محصول برای جنگ با این محصول انداخته است.

به گزارش «پرشین خودرو»، سازنده سوپرخودروهای رویایی مک لارن در حال تدارک دیدن جدیدترین محصول خود برای رقابت با پورشه ۹۱۱ است.

McLaren-P13-12_edited-1
محصول جدید مک لارن با نام Sports Series از سوی خودروساز بریتانیایی به عنوان یک محصول رده میانی اسپرت برای رقابت با برترین محصول آلمانی در حال توسعه است که مک لارن در زیر هود این خودرو دارای یک موتور ۳٫۸ لیتری V8 با قدرت پیشرانه ۵۰۰ اسب بخاری با سیستم محرک تمام چرخ و سیستم موتور وسط خواهد بود.

McLaren-P13-3
از لحاظ طراحی تا حدودی طراحی خودرو از مدل مک لارن ۶۵۰S تاثیر گرفته است که البته انتظار می‌رود سری اسپرت دارای ظرفیت سرنشین بیشتر و فضای بار بیشتری باشد که بدین ترتیب این سوپرخودرو برای استفاده روزانه کاملا مفید و موثر خواهد بود.
بدنه فیبر کربنی ۶۵۰S در سری اسپرت نیز به کار گرفته خواهد شد تا ظاهر تهاجمی‌تر و سبک تری از این خودرو اسپرت را شاهد باشیم.

McLaren-P13-1
به گزارش خودروسازی، انتظار می‌رود که جدیدترین محصول مک لارن در نمایشگاه خودرو ژنو ۲۰۱۵ به نمایش عمومی‌دربیاید و دارای برچسب قیمت ۲۱۰ هزار دلاری نیز باشد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
مک لارنپورشه
نظر بینندگان
!
!
!