پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۱۹ | ۱۳۹۳/۰۹/۱۷
واگذاری حداقل ۲۰ درصد"خپارس"
۱۱:۱۹ | ۱۳۹۳/۰۹/۱۷
اجاره خودرو

واگذاری حداقل ۲۰ درصد"خپارس"

پرشین خودرو: معاون مالی و اقتصادی سایپا با اعلام در جریان بودن واگذاری حداقل ۲۰ درصد سهام پارس خودرو و مذاکره با چند متقاضی از عرضه ۹ درصد سهام تراکتورسازی در آینده ایی نزدیک خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، حسن امیری در رابطه با آخرین وضعیت و اخبار مربوط به واگذاری سهام شرکت پارس خورو اظهار داشت: واگذاری این شرکت و چند زیرمجموعه دیگر جزء سیاست های گروه سایپا است که در حال انجام است ولی هنوز نتیجه قطعی به دست نیامده است.

وی در برابر این سئوال که چند درصد سهام پارس خودرو برای واگذاری آماده خواهد شد و آیا زمزمه تمایل یک شرکت قطعه ساز برای خرید این شرکت از محل مطالبات صحت دارد یا خیر ؟ توضیح داد: درحالی حداقل 20 درصد سهام پارس خودرو واگذار خواهد شد که نه فقط یک شرکت قطعه ساز بلکه چند شرکت دیگر و یک کنسرسیوم هم خواهان خرید شده اند و مذاکرات با متقاضیان ادامه دارد. بسته به کیفیت مذاکرات و بررسی پیشنهادات، زمان واگذاری پارس خودرو و دیگر شرکت ها مشخص خواهد شد.

این مقام مسئول درباره عرضه 9 درصدسهام تراکتورسازی هم توضیح داد: با توجه به هماهنگی های به عمل آمده ،این بلوک در آذرماه آگهی می شود تا مقدمات واگذاری به متقاضیانی چون گروه بهمن یا هر متقاضی دیگری فراهم شود.

به گزارش بورس نیوز، امیری در رابطه با آخرین وضعیت تولید و فروش سایپا در 8 ماه هم گفت: وضعیت شرکت از لحاظ تولید و فروش مناسب بوده و برنامه های پیش بینی شده در حال محقق شدن است. انتظار می رود تا پایان سال اهداف تعیین شده محقق شوند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سایپابورسسهام
نظر بینندگان
!
!
!