چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۴ | ۱۳۹۳/۰۹/۲۰
خدمات ویژه امداد خودرو سایپا به زائران
۱۰:۳۴ | ۱۳۹۳/۰۹/۲۰
اجاره خودرو

خدمات ویژه امداد خودرو سایپا به زائران

پرشین خودرو: مدیر عامل امداد خودرو، خدمات رسانی مناسب به مشتریان را از وظایف این شرکت دانست و گفت: نظر به استقبال بی سابقه هموطنان و زائرین عتبات و اشتیاق مردمی برای حضور در راهپیمایی اربعین حسینی، همکاران ما علاوه بر پوشش تمامی مسیرها و محورهای مواصلاتی کشور خدمات ویژه امدادی را نیز در مسیرهای منتهی به مرزهای غربی به صورت رایگان ارائه می دهند.

به گزراش «پرشین خودرو»، بهزاد پناهی مدیر عامل امداد خودرو سایپا گفت : نظر به استقبال بی سابقه هموطنان و زائرین عتبات و اشتیاق مردمی برای حضور در راهپیمایی اربعین حسینی پایگاه های امدادی در استان های ایلام، کرمانشاه، همدان، لرستان، خوزستان و شهرهای منتهی به مرزهای مهران، چزابه و شلمچه جهت ارائه خدمات ویژه به زائران عزیز مستقر و تجهیز شده اند.

وی با بیان اینکه ارائه خدمات امدادی مورد نیاز به مسافرین و زائران عتبات عالیات از مسئولیت های اجتماعی و معنوی شرکت امدادخودروسایپا است، اظهار داشت :گروههای امدادی مستقر در این مناطق در کوتاه ترین زمان ممکن به مسافرین خدمات امدادی مورد نیاز را ارائه خواهند داد.

پناهی خاطر نشان کرد: در محورهای مواصلاتی منتهی به مرز استان های فوق با کشور عراق خودروهای امدادی مستقر شده اند. بر اساس این گزارش شرکت امداد خودرو سایپا طبق مصوبه کمیته هماهنگی و اجرای طرح ویژه اربعین حسینی، ارائه خدمات رایگان در مناطق مذکور را امسال از تاریخ 93/9/17 آغاز و تا تاریخ 93/9/28 ادامه خواهد داد.

مدیر عامل شرکت امداد خودرو سایپا در خاتمه گفت: زائران حسینی در صورت نیاز به خدمات امدادی می توانند 24 ساعته با شماره های 096550 و 84444-021 تماس حاصل نمایند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!