چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۶ | ۱۳۹۳/۰۹/۲۰
تولید نخستین پهپاد فیلم برداری جهان
۱۰:۳۶ | ۱۳۹۳/۰۹/۲۰
اجاره خودرو

تولید نخستین پهپاد فیلم برداری جهان

پرشین خودرو: نخستین هواپیمای بدون سرنشین فیلم برداری سینمایی جهان تولید شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، Inspire یک دوربین فیلم‌برداری با کیفیت بالاست که می‌تواند با چرخش های از پیش تنظیم شده فیلم برداری از هر اتفاقی را به دلخواه شما و بصورت کاملا هوشمند انجام دهد.

دوربین‌های تصویربرداری از ارتفاع عمدتاً به وسیله یک روبات پرواز کننده کوچک کنترل می‌شوند و مدتی است توجه بسیاری از فعالان حوزه فناوری را به خود جلب کرده اند. دوربین مذکور نیز که بین 500 تا 1٬000 دلار قیمت دارد به تازگی وارد بازار شده و ویژگی‌های جالبی دارد که آن را از بقیه دوربین‌هایی مشابه متمایز می‌کند.

از جمله ویژگی‌های این دوربین می‌توان به کنترل تمام عیار در حرکت آن اشاره کرد. این دوربین می‌تواند در هر شرایط آب‌ و هوایی تا ارتفاع یک کیلومتر برود و سپس به محرک های ناشی از تغییر مسیر باد نیز پاسخ و تغییر موقعیت های هوشمندی را انجام دهد. این دوربین همچنین علاوه بر تصویربرداری به صورت عمودی از سطح زمین می‌تواند به زوایای مختلف متمایل شود و سپس فیلم‌برداری خود را از یک جسم مشخص که ممکن است متحرک هم باشد، بدون از دست دادن فکوس یا ایجاد هیچ لرزشی انجام دهد. این دوربین همچنین میتواند تصاویر خود را بصورت زنده بر روی یک سرور اپلود و یا بر روی سرویس هایی چون Ustream پخش کند.

به گزارش موج، اخیراً در یکی از مطالب بخش فناوری به این بحث اشاره کردیم که جهانگردانی که می‌خواهند سفرهای خود را به صورت آرشیو نگه‌دارند از این دوربین‌ها استفاده می‌کنند تا در حین سفرهای خود لحظات به یاد ماندنی را ثبت کرده و از لحظه لحظه سفرهای خود در مکان‌های مختلف همچون جنگل‌ها نیز با کیفیت بالا تصویربرداری انجام دهند.

مطمئنا استفاده از این دوربین همچنین برای فعالان حوزه فیلم برداری از مجالس، مهمانی ها و کنفرانس ها بسیار جالب توجه خواهد بود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!