دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۱۳ | ۱۳۹۳/۰۹/۲۳
طرح ویژه امداد خودرو ایران برای زائران
۱۱:۱۳ | ۱۳۹۳/۰۹/۲۳
اجاره خودرو

طرح ویژه امداد خودرو ایران برای زائران

پرشین خودرو: امداد خودرو ایران از 17 تا 29 آذرماه طرح ویژه ای را برای مسافران جاده های منتهی به شهرهای مرزی کشور عراق اجرا و خدمات امدادی خود را به صورت ویژه و رایگان به زائران مراسم اربعین حسینی ارائه می کند.

به گزارش «پرشین خودرو»، با توجه به حضور میلیونی هموطنان در مراسم اربعین حسینی در کشور عراق و حجم بالای مسافرین جاده ای در مسیرهای منتهی به مرز مهران، شلمچه و چزابه ، 315 اکیپ امدادی خودرو به صورت ویژه و شبانه روزی به ارائه خدمت می پردازند.

این اکیپ ها در جاده ها و شهرهای ایلام، آبادان، خرمشهر، مهران، سوسنگرد، بستان و هویزه و همچنین پوشش جاده های اصلی در استان های تهران، اصفهان، خوزستان، لرستان، کرمانشاه، همدان، ایلام و چهارمحال و بختیاری با حداکثر ناوگان امداد خودرو ایران در خدمت زائرین حسینی و هموطنان خواهند بود.

براساس این گزارش، گروه های استقرار یافته در جاده های مرزی به صورت شبانه روزی و با امکانات و تجهیزات کامل تعمیراتی و با ناوگان های حمل، امدادسیار، انبارک سیار قطعات یدکی و ناوگان موتور سوار - در صورت به وجود آمدن ترافیک سنگین - و از راه تماس با شماره سراسری 096440 در کوتاه ترین زمان آماده خدمت رسانی هستند.

بر این اساس اکیپ های امدادی امداد خودرو ایران در سایر جاده ها و شهرهای کشور نیز جهت خدمت به زائران مراسم اربعین در مسیر برگشت به شهرهای خود تا روز شنبه 29 آذرماه به صورت آماده باش بوده و در صورت نیاز خدمت رسانی خواهند کرد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!