چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۵۳ | ۱۳۹۳/۰۹/۲۵
برچسب طرح ترافیک حذف می‌شود
۱۱:۵۳ | ۱۳۹۳/۰۹/۲۵
اجاره خودرو

برچسب طرح ترافیک حذف می‌شود

پرشین خودرو: معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: نیاز به نصب برچسب طرح ترافیک بر روی خودروها منتفی می‌شود.

به گزارش «پرشین خودرو»، سیدجعفر تشکری‌هاشمی در تشریح این موضوع گفت: با تجهیز محدوده طرح ترافیک به دوربین‌های پردازش تصویری و همچنین نصب دوربین‌های کنترل‌کننده در محدوده زوج و فرد شهر تهران، نصب برچسب‌های طرح ترافیک بر روی شیشه خودروها حذف می‌شود.

وی به برخی دیگر از تغییرات صورت گرفته در سیستم مجوز ورود به طرح ترافیک اشاره کرد و افزود: دادن کارت بلیت‌های حمل‌ونقل عمومی به دریافت‌کنندگان مجوز ورود به طرح به منظور تشویق آنها برای استفاده از ناوگان حمل‌ونقل، برقراری امکان حذف روزهایی که دارندگان مجوز سالانه از محدوده طرح استفاده نمی‌کنند و پرداخت مبلغ متناسب آن به این افراد، از دیگر تغییرات این حوزه است.

تشکری‌هاشمی گفت: برای روزهایی که ظرفیت مجوز سالانه آنها برای ورود به محدوده طرح خالی می‌شود، این ظرفیت از طریق فروش روزانه به افرادی که واجدشرایط دریافت مجوز سالانه نشده‌اند، اختصاص می‌یابد.

به گزارش ایرنا، معاون شهردار تهران از امکان خرید مجوز روزانه ورود به محدوده طرح ترافیک از طریق تلفن همراه خبر داد و گفت: چنانچه مذاکره با بانک‌ها به نتیجه برسد، امکان فروش مجوز روزانه از طریق دستگاه‌های خودپرداز برقرار خواهد شد و از ابتدای سال آینده، فروش خیابانی مجوز طرح ترافیک به طور حتم متوقف خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
طرح ترافیک
نظر بینندگان
!
!
!