شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
پرشین خودرو
تولید رنو داستر در هند + تصاویر
۱۳:۴۱ | ۱۳۹۰/۰۴/۰۱

تولید رنو داستر در هند + تصاویر

پرشین خودرو: رنو در نظر دارد با افزایش میزان حضور خود در بازار خودرو هند این كشور را به یكی از سه بازار عمده محصولات خود در دنیا مبدل كند.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از ایرنا، رنو در این راستا متعهد شده تا سال 2015 میلادی بیش از یك میلیارد دلار در هند سرمایه گذاری كند.

بنا بر اعلام مسوولان شركت خودروسازی رنو، برزیل و روسیه نیز دو بازار عمده فروش محصولات این شركت در دنیا خواهند بود.

جرومی استال مدیر گروه بازاریابی و فروش رنو ضمن اعلام خبر آغاز تولید خودرو داستر در سال 2012 میلادی در دهلی نو پایتخت هند، گفت: هند در برنامه راهبردی شركت رنو در میان مدت یك بازار مهم و كلیدی در نظر گرفته شده است.

یادآور می شود كه شركت رنو در سال گذشته میلادی 160 هزار خودرو تولیدی خود را در برزیل و 96 هزار و 500 دستگاه خودور را در روسیه به فروش رسانده است و در نظر دارد تا سال 2013 میزان فروش خود در هند را به 100 هزار دستگاه در سال برساند و پنج درصد از مجموع بازار خودرو این كشور را از آن خود سازد.

شرك رنو هم اكنون 25 درصد از سهام شركت روسی 'آوتوواژ' را در اختیار دارد و در سال گذشته میلادی بیش از دو میلیون و 600 هزار دستگاه خودرو را در جهان به فروش رساند و این در حالی است كه این میزان تا سال 2013 میلادی به بیش از سه میلیون دستگاه خواهد رسید.

به گزارش جاست اوتو، از مجموع فروش شركت رنو در سال گذشته بیش از یك میلیون و 700 هزار دستگاه آن در اروپا، 450 هزار دستگاه در قاره آمریكا بجز آمریكا و كانادا و آفریقا و 250 هزار دستگاه آن نیز در اروپای شرقی شامل روسیه بوده است.

گفته می شود همزمان با گسترش بازار رنو در كشورهای برزیل، روسیه و هند، تا سال 2013 میلادی بیش از 45 درصد از مجموع فروش این شركت در خارج از اروپا خواهد بود.

این شركت همچنین در نظر دارد تا سال 2012 میلادی پنج مدل جدید خودرو روانه بازار سازد كه اولین آنها بنام فلوئنس است كه در سال گذشته میلادی وارد خط تولید شد.

عکس های مرتبط
1
2
3
4
نظر بینندگان
!
!
!