جمعه ۱۵ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۱ | ۱۳۹۳/۱۰/۰۱
استقبال مردم از وانت دوکابین ریچ
۱۰:۳۱ | ۱۳۹۳/۱۰/۰۱
اجاره خودرو

استقبال مردم از وانت دوکابین ریچ

پرشین خودرو: حضور پارس خودرو دراولین نمایشگاه بین المللی پل سازی، تونل سازی با استقبال گسترده بازدید کنندگان روبرو شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، شرکت پارس خودرو دراین نمایشگاه با وانت دوکابین ریچ حضور یافت که این خودرو مورد استقبال بازدید کنندگان قرار گرفت.

بنابراین گزارش خودرو وانت دوکابین ریچ 4WD شرکت پارس خودرو با قدرت حمل بار 800 کیلوگرم و مصرف سوخت ترکیبی 8/10 به همت و تکیه بر دانش و توانمندی متخصصان و کارشناسان شرکت پارس خودرو تولید می شود. این خودروی پرتوان با استاندارد یورو 4 خودرویی سبز و دوستدار محیط زیست شناخته شده که در کنار ظاهری زیبا، از دو کیسه هوا برای راننده و سرنشین جلو جهت افزایش ایمنی آنها بهره برده , سیستم تعلیق مناسب طراحی شده برای حمل بار و حرکت در جاده های ناهموار و صعب العبور در حین حمل بار،جعبه دنده و سیستم انتقال قدرت با قابلیت کارکرد در زیر بار سنگین و تحمل فشار بالا مجهزبه جعبه دنده کمکی و آینه های برقی بغل در آن تعبیه شده است. همچنین تریم داخلی این خودرو فضایی دلپذیر برای آن ایجاد کرده و ارگونومی در نظر گرفته شده در آن براساس استانداردهای روز دنیا است تا راننده به راحتی بتواند به کلیدهای ضروری دسترسی آسان داشته باشد

شایان ذکر است نمایشگاه پل سازی، تونل سازی، راه سازی ، ماشین آلات و تجهیزات وابسته از 26لغایت 29 آذر ماه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران میزبان صنعتگران، متخصصان و علاقمندان بود.

نظر بینندگان
!
!
!