شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۲ | ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
پلمپ ۸۰ نمایشگاه خودرو در مشهد
۱۱:۲۲ | ۱۳۹۳/۱۰/۰۸
گرندکس

پلمپ ۸۰ نمایشگاه خودرو در مشهد

پرشین خودرو: رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران اتومبیل مشهد گفت: ۸۰ نمایشگاه غیرمجاز خودرو در مشهد مقدس از ابتدای امسال پلمب شده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، حمیدرضا حیدری اظهار داشت: رکودی که بر بازار خودرو سایه انداخته است همچنان ادامه دارد و شاهد هستیم که بازار خودرو رونق زیادی در مشهد ندارد.

وی افزود: رکود در بازار خودرو سبب ریزش خرید و فروش اتومبیل در مشهد مقدس همچون سایر شهرهای کشور شده است.

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران اتومبیل مشهد در پاسخ به این سئوال که آیا کاهش قیمت نفت بر قیمت خودرو تاثیر داشته است، گفت:رکود بازار خودرو سبب شده تا این کاهش قیمت‌ها تاثیری در قیمت خودرو در بازار نداشته باشد.

حیدری تصریح کرد: اخیرا بازار خودرو به شکلی شده است که هیجانات بازار چون کاهش قیمت ارز و طلا در این بازار تاثیر چندانی نداشته است.

وی با بیان اینکه رونق بازار خودرو برای سال جدید بستگی به سیاست‌های دولت دارد، خاطر نشان کرد: برای رونق در بازار خودرو برخی سیاست‌های دولت تغییر پیدا کند.

حیدری به تعداد واحدهای دارای پروانه نمایشگاه اتومبیل در مشهد مقدس اشاره کرد و گفت: در حال حاضر 700واحد خودروهای سبک و سنگین دارای پروانه و مجوز هستند.

به گزارش تسنیم، رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران اتومبیل مشهد بیان کرد: براساس بازدیدهای دوره‌ای انجام شده از ابتدای سال تا کنون 270 بازدید از نمایشگاه‌های خودرو سطح شهر انجام شده است که در این بازدیدها 80 نمایشگاه پلمپ و جمع آوری شده است.

وی به تعداد متقاضیان اخذ پروانه برای فعالیت اشاره و عنوان کرد: 120 نفر از همشهریان متقاضی صدور پروانه برای فعالیت هستند.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!