سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۴۸ | ۱۳۹۳/۱۰/۱۲
وزیر صنعت بر تولید خودرو در کلاس جهانی تاکید دارد
۱۱:۴۸ | ۱۳۹۳/۱۰/۱۲
اجاره خودرو
سخنگوی شورای سیاستگذاری مطرح کرد:

وزیر صنعت بر تولید خودرو در کلاس جهانی تاکید دارد

پرشین خودرو: سخنگوی شورای سیاست گذاری خودرو از تاکید وزیر صنعت، معدن و تجارت مبنی تولید خودرو در کلاس جهانی با استفاده از مشاوران معتبر بین المللی برای بهبود و ارتقای کیفیت خودروهای تولید داخل خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، ساسان قربانی، به تاکید وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص اهمیت تولید در کلاس جهانی و در نظر گرفتن اهداف تعیین شده در افق 1404 مبنی بر محوریت صادرات اشاره کرد و گفت: در این زمینه باید گزارش لازم ارائه شود از این رو مقرر شد استفاده از مشاوران معتبر بین المللی نسبت به بهبود فرآیند تولید و ارتقاء کیفیت محصولات ارائه شود.

وی با اشاره به برگزاری بیست و چهارمین جلسه شورای سیاستگذاری خودرو که با حضور وزیر و اعضاء شورا در محل وزارت صنعت، معدن و تجارت تشکیل شد تصریح کرد: دراین جلسه با توجه به نقش و سهم صنعت خودرو در رشد و توسعه اقتصادی کشور طی سالجاری ، ارائه تصویری واقعی و شفاف از اقدامات صورت گرفته مورد تاکید قرار گرفت.

وی گفت: براساس سیاستهای اقتصاد مقاومتی و اهمیت تولید داخل به همراه تحقق اهداف صادراتی، نیاز به همراهی تمامی ارگان ها وسازمانهای تاثیرگذار بر موفقیت این صنعت از دیگر موارد حائز اهمیتی بود که دراین جلسه به آن پرداخته شد.

قربانی ادامه داد: در این راستا مقرر شد طی گزارشهای تصویری اقدامات و فعالیتهای صورت گرفته در صنعت خودرو کشور را به صورت ادواری به اطلاع عمومی برسانند.

سخنگوی شورای سیاست گذاری خودرو در ادامه با اشاره به اهمیت افزایش سهم ساخت داخل اظهار کرد: ضمن پایش روند ساخت تولیدات داخلی ، گزارشهای ادواری به همراه گزارش تولید در شورا ارائه شود.

به گفته قربانی؛ همچنین اطمینان شرکتهای خودروساز و قطعه ساز از اینکه هرگونه هزینه در جهت ارتقائ کیفیت سطح رضایتمندی مشتریان به عنوان یک سرمایه گذاری موثر محسوب شود نیز از دیگر تاکیداتی بود که وزیر به آن اشاره کرد.

وی متذکر شد در ادامه این جلسه با توجه به گزارش پیشرفت پروژه مرکز آزمون جاده ای و سایر فعالیتهای صورت گرفته در صنعت خودرو و به منظور آگاهی بیشتر مسئولان ذیربط دراین صنعت، جهت حضور در جلسات شورا دعوت شوند و از نزدیک در جریان اقدامات و برنامه های این صنعت قرار بگیرند.

عضو شورای سیاستگذاری صنعت خودرو همچنین افزود: با توجه به نقش مهم و اساسی ایجاد مرکز آزمون جاده ای و همچنین تجهیز آزمایشگاههای تست خودرو در افزایش ایمنی و تست خودر و همچنین تحقق اهداف صادراتی با همکاری شرکت های خودروسازی و شرکتهای مرتبط ، تسریع در اجرای پروژه ها بر اساس برنامه زمانبندی مورد تاکید قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: در پایان این جلسه بازدیدی از یک نمونه خودرو برقی ارائه شده از سوی یکی از شرکتهای خودروسازی توسط وزیر صنعت، معدن وتجارت و اعضای شورا صورت گرفت.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!