جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۴۹ | ۱۳۹۳/۱۰/۱۳
نرخ خدمات کارواش‌ها باید متفاوت شود
۰۹:۴۹ | ۱۳۹۳/۱۰/۱۳
اجاره خودرو

نرخ خدمات کارواش‌ها باید متفاوت شود

پرشین خودرو: رییس اتحادیه اتوسرویس، تعمیرگاه، کارواش و پارکینگ‌داران تاکید کرد: نرخ خدمات کارواش‌ها باید براساس مکان آنها، نوع سرویس‌دهی و هزینه‌هایی که برای خدمات‌دهی بهتر انجام می‌شود، متغیر باشد.

به گزارش «پرشین خودرو»، علیرضا راسی اظهار کرد: یکی از موضوعات مهمی که باید هرچه زودتر به نتیجه برسد بحث متغیر‌ بودن نرخ خدمات کارواش‌ها از یکدیگر است. چون بعضی از کارواش‌داران هزینه‌ها و سرمایه‌گذاری‌های میلیاردی برای سرویس‌دهی بهتر انجام می‌دهند و طبیعی است که نرخ خدماتی که آنها دریافت می‌کنند باید متفاوت از یک کارواش معمولی با هزینه‌ بسیار پایین‌تر باشد.

وی ادامه داد: این در حالی است که در حال حاضر نرخ خدمات در همه کارواش‌ها یکسان است که این منصفانه نیست و خیلی از کارواش‌داران نسبت به این موضوع معترض هستند.

عضو هیات رییسه اتاق اصناف تهران افزود: در همه صنوف و به عنوان مثال در صنف رستوران‌داران شاهدیم که براساس منطقه‌ قرارگیری رستوران، نوع سرویس‌دهی و هزینه‌هایی که رستوران‌داران انجام می‌دهند، نرخ غذاها متفاوت است؛ بنابراین در این صنف نیز باید اینگونه باشد.

وی با بیان این‌که در حال حاضر خودروها کلاس‌بندی شده و براساس معیارهایی نرخ شست‌وشوی آنها متفاوت است، گفت: باید منافع مشتری و از طرفی فعالان این صنف نیز در نظر گرفته شود. چون طبیعی است که اگر کارواش‌داری در منطقه بهتر باشد و هزینه‌های بیشتری نیز صرف ارائه‌ خدمات می‌کند باید نرخ متفاوت‌تری در قبال ارائه‌ خدماتش دریافت کند.

به گزارش ایسنا، رییس اتحادیه اتوسرویس، تعمیرگاه، کارواش و پارکینگ‌داران همچنین اخذ هرگونه مبلغی توسط کارگران فعال در کارواش‌ها را غیرقانونی دانست و عنوان کرد: اعضای اتحادیه نرخ‌های مصوب شده را رعایت می‌کنند و چنین مسائلی مربوط به کارواش‌هایی است که مجوز کسب ندارند که اگر با چنین مواردی مواجه شویم برخورد می‌کنیم.

برچسب ها:
کارواش
نظر بینندگان
!
!
!