چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۱۹ | ۱۳۹۳/۱۰/۲۱
خودرو عجیب هلندی در راه بازار+تصاویر
۱۴:۱۹ | ۱۳۹۳/۱۰/۲۱
اجاره خودرو

خودرو عجیب هلندی در راه بازار+تصاویر

پرشین خودرو: یک شرکت خودروساز هلندی که به طراحی و ساخت خودروهای خاص شهرت دارد خودرویی ساخته که به تأیید بسیاری از رسانه های خبری جهان آب از دهان بیننده راه می اندازد!

به گزارش «پرشین خودرو»، شرکت خودروسازی Donkervoort نسخه ویژه خودرو اسپرت D8 GTO به نام D8 GTO Bilster Berg Edition  را به دنیا معرفی کرده است.
 
این خودرو عمدتا با هدف نمایش موفقیت های فنی این شرکت در سال 2014 ساخته شده و جالب اینکه قرار است تنها 14 دستگاه از آن ساخته شود.

گرچه این خودروساز در زمره معروف ترین شرکت های خودروسازی جهان قرار ندارد اما نباید درباره خلاقیت و توانمندی محققان و مهندسان آن اشتباه کرد. خودروی اسپرت این شرکت در زمره 10 خودروی سریع دارای مجوز تردد در خیابانهای جهان قرار دارد که توانسته پیست اتوموبیل رانی معروف Nürburgring آلمان را با کمترین زمان ممکن طی کند.
 
تاکنون به جز این خودرو، محصولاتی از لامبورگینی، فراری، پاگانی، مازراتی، مرسدس، مک لارن و کوئینگ سگ موفق به ثبت زمان های خیره کننده در این پیست اتوموبیل رانی شده اند.
 
محصول جدید Donkervoort مجهز به موتور 2/5 لیتری R5 TFSI شرکت آئودی است که 380 اسب بخار قدرت دارد. خودرو تنها 685 کیلوگرم وزن دارد با این حال دستیابی به چنین قدرتی (380 اسب بخار) کار دشواری برای آن نیست.
 
حداکثر سرعت این خودرو 270 کیلومتر بر ساعت بوده و از همه جالب تر اینکه صفر تا 100 را در 2/8 ثانیه طی می کند. بدین ترتیب باید پذیرفت Bilster Berg Edition of its D8 GTO یکی از پرشتاب ترین خودروهای جهان است.
 
سامانه برقی کمکی خودر و فرمان خودکار از دیگر ویژگیهای این خودروی اسپرت به شمار می آید.
 
به گزارش مهر، در ساخت این محصول خلاقانه از فیبرکربنی استفاده شده تا فاکتور تعیین کننده"وزن" به کمترین میزان ممکن کاهش یابد. این خودرو به نسل جدید فناوری جاذب شوک نیز مجهز است. 223 هزار دلار قیمتی است که برای محصول خلاقانه این شرکت هلندی تعیین شده است.اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!