یكشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۵ | ۱۳۹۳/۱۰/۲۴
تحویل وانت پراید در ازای طلب قطعه سازان اجباری نیست
۱۱:۲۵ | ۱۳۹۳/۱۰/۲۴
اجاره خودرو
سایپا اعلام کرد:

تحویل وانت پراید در ازای طلب قطعه سازان اجباری نیست

پرشین خودرو: شرکت سایپا در پی اعلام خبری مبنی بر اینکه به جای طلب قطعه‌سازان وانت‌پراید به آنها می دهد گفت: تسویه حساب اجباری در تحویل خودرو به قطعه سازان نداریم.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از تسنیم، شرکت خودروسازی سایپا در پی انتشار خبری با عنوان " سایپا به جای طلب قطعه سازان وانت پراید تحویل می دهد" در این رسانه به ارائه توضیحاتی پرداخته است.

متن توضیحات شرکت سایپا به شرح زیر است:

1- پرداخت ها به قطعه سازان طبق روال، به صورت منظم و در موعدهای مقرر در حال انجام است و هیچ گونه اجباری به تحویل خودرو وجود ندارد و فقط قطعه سازانی که علاقمند به تسویه حساب سریعتر می باشند با درخواست خودشان نسبت به دریافت خودرو اقدام می‌کنند.

2- در تحویل خودرو به همکاران قطعه ساز انواع متنوع خودرو شامل تیبا_وانت_کولئوس_وانت دو کابین ریچ وجود دارد و همکاران هر خودرویی را که انتخاب نمایند به آنها تحویل می گردد.

3- مجدداً تأکید می شود در خصوص تسویه حساب اجباری به تحویل خودرو نیست و ملاک ارائه درخواست از سوی همکاران قطعه ساز می باشد فلذا همکاران محترم متقاضی می توانند نسبت به معرفی اشخاص اقدام نموده تا خودروها به نام ایشان تحویل گردد و هزینه نقل و انتقال مجدد پرداخت نشود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!