جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۲۲:۱۸ | ۱۳۹۳/۱۱/۰۱
AMG برای پورشه رقیب می تراشد
۲۲:۱۸ | ۱۳۹۳/۱۱/۰۱
اجاره خودرو

AMG برای پورشه رقیب می تراشد

پرشین خودرو: موفقیت های پورشه 918 اسپایدر سایر خودروسازان را به تدارک توسعه یک رقیب قدرتمند برای این خودرو انداخته است.

به گزارش «پرشین خودرو»، با قوی تر شدن اتحاد مرسدس –AMG و عرضه محصول فوق العاده Mercedes-AMG GT حالا این برند به دنبال یک چالش جدید است.

هر چند خودروساز آلمانی کلمه ای در این مورد بر زبان نرانده است ولی شایعات حکایت از این دارد که برند AMG در حال بررسی توسعه یک محصول جدید برای رقابت با پورشه ۹۱۸ اسپایدر و سایر خودروهای هم رده است که از آن جمله می‌توان به مک لارن P1 وفراری LaFerrari اشاره کرد.

توبیاس مورس مدیر عامل AMG در جدیدترین مصاحبه خود اعلام کرد که:” ما می‌خواهیم تا سطح خود را سطح سایر خودروسازان اسپرت در آلمان برسانیم و البته ما پاسخی برای مجموعه ۹۱۸ نیز خواهیم داشت”.

با منحصر شدن خودروهای لوکس مرسدس بنز به برند مایباخ حالا برند AMG فرصت و تمرکز بیشتری بر روی محصولات اسپرت با بازدهی بالا خواهد شد که توبیاس مولر انرا ساخت خودروهای مسابقه ای با فناوری خودروهای خیابانی نام برده است.

به گزارش خودروسازی، البته نباید انتظار داشته باشیم که هویلای AMG به این زودی‌ها رونمایی شود ولی ما از اینکه تصاویر جاسوسی نسخه ابتدایی انرا در اینترنت ببینیم دیگر عافلگیر نخواهیم شد که به طور یقین چند صباحی را مهمان پیست نوربورینگ خواهد بود.

به هر حال این برند در حال تمرکز بر روی یک مدل GT جدید است تا بعد از سال‌ها بتواند یک رقیب قدرتمند برای جانشین خلف ۹۱۱ داشته باشد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
AMGپورشه
نظر بینندگان
!
!
!