سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۰:۲۸ | ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
سرمایه‌گذاری جدید جنرال موتورز
۱۰:۲۸ | ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
اجاره خودرو

سرمایه‌گذاری جدید جنرال موتورز

پرشین خودرو: جنرال موتورز در آستانه عرضه سدان لوکس CT6 کادیلاک 2016 در سال جاری میلادی، برای ارتقا و اتومات کردن کارخانه خود در همترامک دیترویت 300 میلیون دلار سرمایه‌گذاری کرده است.

به گزارش«پرشین خودرو»، یوهان دو نیشن، رئیس کادیلاک در اظهاراتی که برای نمایشگاه خودرو واشنگتن آماده شده بود، گفت: این سرمایه‌گذاری شامل ساخت بادی شاپ جدید مجهز به 205 ربات و استفاده از تکنیک‌های تولید پیشرفته مانند جوشکاری لیزری آلومینیوم خواهد بود. مدل CT6 سدان پرچمدار جدید کادیلاک خواهد بود و نخستین مدلی است که همانند رقیبان لوکس این خودروساز از روش نامگذاری جدید که ترکیبی از رقم و حروف است، استفاده می‌کند. نیشن که سال گذشته از اینفینیتی به کادیلاک آمد، اظهار کرد: این مدل بالاتر از سدان‌های CTS و XTS قرار گرفته و مدل‌های گران قیمت‌تری که CT8 یا CT9 نامیده خواهند شد، به آن خواهند پیوست.

شراکت خودروسازان آلمانی

برای ساخت ایستگاه‌های شارژ سریع

خودروسازان آلمانی بی‌ام‌و و فولکس واگن برای ساخت شبکه آمریکایی ایستگاه‌های شارژ سریع برای خودروهای برقی و خودروهای دوگانه سوز به شارژ پوینت می‌پیوندند.

این شرکت‌ها در راستای گسترش بازار خودروهای برقی مانند بی‌ام i3‌و و گلف برقی فولکس واگن قصد دارند تا پایان سال 2015 حدود 100 پورت شارژ پوینت را در سواحل شرقی و غربی آمریکا نصب کنند.

شارژ پوینت با بیش از 20 هزار پورت شارژ در آمریکای شمالی، یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌های شارژ خودرو برقی را اداره می‌کند. اقدام مشترک بی‌ام‌و و فولکس واگن در حالی صورت می‌گیرد که خودروساز برقی تسلا موتورز هم شبکه گسترده‌ای از ایستگاه‌های شارژ سریع را برای سدان Model S ایجاد کرده است. شبکه سوپارشارژر تسلا که دارندگان Model S می‌توانند خودرویشان را در آن به سرعت و به رایگان شارژ کنند اکنون دو هزار پورت در بیش از 350 ایستگاه شارژ سریع در جهان دارد که 160 ایستگاه آن در آمریکا و کانادا است، اما پورت سوپرشارژر از یک طراحی اختصاصی بهره برده که تنها با خودروهای تسلا کار می‌کند.

نظر بینندگان
!
!
!