پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۳۲ | ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
روز پرتقاضای ایران خودرو در بورس
۱۶:۳۲ | ۱۳۹۳/۱۱/۰۵
اجاره خودرو

روز پرتقاضای ایران خودرو در بورس

پرشین خودرو: در نتیجه خرید و فروش های امروز سرمایه گذاران در بورس اوراق بهادار، شاخص با رشد 75 واحدی بر روی عدد 65 هزار و 105 واحد ایستاد. این معاملات در 31 هزار و 280 دفعه انجام شد.

به گزارش«پرشین خودرو»، در میان شاخص های صنایع، شاخص صنعت با افزایش 8 واحدی به 54 هزار و 813 واحد، شاخص بازار اول با افزایش 128 واحدی به 47 هزار و 950 واحد و شاخص بازار دوم با 323 واحد کاهش به 128 هزار و 106 واحد رسید.

امروز گروه مالی با ارزش معاملات 141 میلیارد و 196 میلیون ریال، گروه خودرو با ارزش معاملاتی بالغ بر 95 میلیارد ریال و حمل و نقل با ارزش معاملات 83 میلیارد و 512 میلیون ریال بیشترین ارزش را در میان سایر گروه های فعال در بورس اوراق بهادار داشت.

نگاهی به جزییات معاملات نشان می دهد که از میان شرکت های فعال در بورس اوراق بهادار معادن بافق ، گسترش صنایع و خدمات کشاورزی، تایدواتر خاورمیانه و سرمایه گذاری پارس توشه با بیشترین افزایش قیمت همراه شدند. در مقابل، سرمایه گذاری ساختمان ایران، سرمایه گذاری صنعت نفت، سایپا آذین بیشترین کاهش قیمت را تجربه کرد.

حجیم ترین تقاضا هم برای سهام شرکت های روزدارو، ایران خودرو، نورد آلومینیوم و سیمان هرمزگان شکل گرفت، بیشترین تقاضای فروش هم برای سهام شرکت های کمباین سازی، تولید مواد اولیه داروپخش و ملی مس شکل گرفت.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!