چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۰۷ | ۱۳۹۳/۱۱/۰۷
کنترل محدوده زوج و فرد با دوربین‌
۱۱:۰۷ | ۱۳۹۳/۱۱/۰۷
اجاره خودرو

کنترل محدوده زوج و فرد با دوربین‌

پرشین خودرو: فرمانده پلیس راهور تهران بزرگ از آغاز ثبت تخلفات ورود به محدود طرح ترافیک به وسیله دوربین از اول اسفندماه خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»،سید تیمور حسینی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز اجرای طرح ثبت تخلفات راهنمایی و رانندگی به وسیله دوربین در محدوده زوج و فرد گفت: براساس اجرای این طرح در فاز اول که از ابتدای اسفندماه سال جاری آغاز می‌شود در مجموع ۱۱۳ دوربین شامل دوربین های مخصوص چراغ قرمز، خروج از طرح ترافیک و سرعت که در محدوده زوج و فرد فعال هستند با کاربری دوگانه علاوه بر ثبت تخلفات ذکر شده تردد در این محدوده را نیز کنترل خواهند کرد.

حسینی گفت: در فاز دوم طرح که از اردیبهشت‌ماه سال ۹۴ آغاز خواهد شد تعداد ۱۲۵ دوربین در معابر ورودی و تعداد ۵۰ دوربین در محدوده داخلی، تخلفات ورود و تردد در محدوده زوج و فرد را ثبت خواهند کرد.

فرمانده پلیس راهور پایتخت با اشاره به مبلغ ۲۰ هزار تومانی جریمه برای خودروهایی که وارد محدوده طرح ترافیک می‌شوند افزود: این مبلغ جریمه برای یک ساعت تردد در محدوده طرح در نظر گرفته شده است.

حسینی افزود: در ۹ ماهه نخست امسال بالغ بر ۱۲ میلیون فقره تخلفات راهنمایی و رانندگی در تهران بزرگ ثبت شده است که از این میزان ۴ میلیون و ۵۰۰ فقره تخلف توسط دوربین‌های پلیس راهور به ثبت رسیده است.

حسینی با اشاره به اینکه در ۹ ماهه سال گذشته ۵ هزار و ۶۶۰ نفر بر اثر تصادفات فوت کرده‌اند افزود: آمار جرایم فوتی پلیس راهور در ۹ ماهه نخست امسال نسبت به سال گذشته ۱۲ درصد کاهش داشته است.

حسینی در پاسخ به مهر درباره تمهیدات پلیس راهنمایی و رانندگی برای روزهای پایانی سال گفت: با هماهنگی شهرداری تهران و معاونت حمل و نقل و ترافیک سعی داریم با افزایش میزان دوربین‌های ثبت تخلف ترافیک، روانی رفت و آمد را در روزهای پایانی سال برای شهروندان رقم بزنیم.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
زوج و فرد
نظر بینندگان
!
!
!