پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۰۹ | ۱۳۹۳/۱۱/۰۸
تداوم آلودگی هوای تهران
۱۱:۰۹ | ۱۳۹۳/۱۱/۰۸
اجاره خودرو

تداوم آلودگی هوای تهران

پرشین خودرو: معاون پایش و نظارت محیط زیست استان تهران گفت: به دلیل بالا بودن غلظت آلاینده با قطر کمتر از 2.5 میکرون امروز نیز همانند روز گذشته هوای تهران در شرایط ناسالم قرار گرفت.

به گزارش «پرشین خودرو»، محمد رستگاری درباره شرایط کیفی هوای تهران طی روز جاری، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات حاصل از دستگاه‌های سنجش آلودگی هوا طی 24 ساعت گذشته منتهی به 8 صبح امروز هوای تهران در شرایط ناسالم قرار دارد.

معاون پایش و نظارت محیط زیست استان تهران در ادامه افزود: بر همین اساس شاخص کیفیت هوا درباره آلاینده‌های منواکسید کربن و ذرات معلق کمتر از 10 میکرون روی اعداد 47 و 76 قرار دارد.

وی ادامه داد: این در حالی است که شاخص آلودگی هوا درباره آلاینده ذرات معلق با قطر کمتر از 2.5 میکرون روی عدد 132 قرار گرفته است و بر همین اساس هوای تهران امروز هم در شرایط ناسالم قرار دارد.

رستگاری خاطر نشان کرد: در چنین شرایطی به مبتلایان به بیماری‌های قلبی، ریوی، تنفسی و کودکان، سالمندان و همچنین زنان باردار توصیه می‌شود از فعالیت‌های بدنی غیر ضروری و تردد در سطح شهر خودداری کنند.

به گزارش فارس، روز گذشته نیز هوای تهران در شرایط ناسالم قرار داشت به طوری که شاخص کیفیت هوا در روز گذشته در خصوص ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون روی عدد 113 قرار داشت.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
آلودگی هوا
نظر بینندگان
!
!
!