شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۵۵ | ۱۳۹۳/۱۱/۱۲
بیش از 2 میلیون خودرو فراخوان می‌شود
۰۹:۵۵ | ۱۳۹۳/۱۱/۱۲
اجاره خودرو

بیش از 2 میلیون خودرو فراخوان می‌شود

پرشین خودرو: دپارتمان حمل و نقل آمریکا روز شنبه اعلام کرد: بیش از دو میلیون و 100 هزار دستگاه از خودروهای آکورا، دوج، جیپ، هوندا، پونتیاک و تویوتا که پیشتر فراخوان شده بودند، در پی گزارش‌هایی مبنی بر باز شدن بی مورد کیسه هوا حین رانندگی، مجددا برای تعمیرات بیشتر فراخوان خواهند شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سازمان ملی ایمنی بزرگراههای آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد: این فراخوان جدید خودروهایی را که در اوایل دهه 2000 ساخته شده اند شامل می‌شود.

این خودروها شامل آکورا ام دی ایکس، دوج وایپر، جیپ گرند چروکی، هوندا ادیسه، پونتیاک وایب، تویوتا کرولا، تویوتا ماتریکس و تویوتا آوالون می‌شوند.

حدود یک میلیون از خودروهای شرکت‌های هوندا و تویوتا که فراخوان شده اند پیشتر نیز به دلیل کیسه های هوای معیوب ساخت شرکت‌ تاکاتا فراخوان شده بودند.

مارک رزکیند رئیس سازمان ملی ایمنی بزرگراههای آمریکا گفت: متاسفانه این امر به یک مسئله پیچیده برای مصرف کنندگان تبدیل شده و آنها شاید بیش از یک بار به فروشنده خودرو مراجعه کرده اند. اما این یک موضوع فوری ایمنی است و تمام خودروهایی که قبلا فراخوان شده اند باید مجددا مورد بررسی قرار بگیرند.

سازمان ملی ایمنی بزرگراههای آمریکا افزود: اطلاعات مصرف کنندگان و خودروسازان نشان می‌دهد کیسه هوای برخی از خودروهایی که در فراخوان قبلی تعمیر شده اند به صورت بی مورد و حین حرکت باز شده است.

این سازمان از هر سه خودروساز خواست که فراخوان جدیدی را صادر کند و تعمیرات موثرتری را انجام دهد.

سازمان ایمنی بزرگراههای آمریکا حدود 40 خودرو را شناسایی کرده که کیسه هوای آنها به طور غیرمنتظره باز شده است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
خودروفراخوان
نظر بینندگان
!
!
!