چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸
پرشین خودرو
خودروی الکتریکی مدیران سال آینده می آید
۱۱:۲۵ | ۱۳۹۳/۱۱/۱۸
اجاره خودرو
ام.وی.ام550 اتوماتیک رونمایی شد و قیمت خورد

خودروی الکتریکی مدیران سال آینده می آید

پرشین خودرو: خودرو «ام.وی.ام 550 اتوماتیک» رونمایی شد و 570 میلیون ریال قیمت گذاری شد.

به گزارش خبرنگار «پرشین خودرو»، بهرام شریعت رئیس هیات مدیره شرکت مدیران خودرو، در حاشیه مراسم رونمایی گفت: فروش و پیش فروش خودرو ام.وی.ام 550 از اسفندماه امسال آغاز می شود و بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته تولید 20 هزار دستگاه از این محصول در برنامه سال آینده شرکت است.

به گفته وی، قیمت نوع دنده ای این خودرو نیز 500 میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه در سال گذشته موفق به تولید 21 هزار دستگاه انواع خودرو شدیم، اظهار داشت: برنامه تولید امسال نیز حدود 42 هزار دستگاه بوده است که تا پایان سال به این میزان تولید دست خواهیم یافت.

شریعت از برنامه تولید 70 هزار دستگاه خودرو برای سال آینده در مدیران خودرو خبر داد و تصریح کرد: با توجه به گذشت 10 سال از عرضه ام.وی.ام 110 در ایران طی سال آینده شاهد عرضه محصول کاملا تغییر یافته و به روز این خودرو خواهیم بود.

رئیس هیات مدیره مدیران خودرو همچنین با اشاره به اینکه در سال آینده شاهد عرضه ام.وی.ام315 اتوماتیک خواهیم بود از برنامه ریزی این شرکت برای تولید و عرضه یک خودرو الکتریکی در سال 94 خبر داد.

وی زمانی تولید و عرضه خودروی الکتریکی توسط خودروسازان و مردم را دارای توجیه اقتصادی دانست که همراه با سیاست های تشویقی دولت باشد و متذکر شد: حدود 60 درصد قیمت خودرو الکتریکی در چین را یا دولت و یا شهرداری ها پرداخت می کنند و تنها 40 درصد باقی مانده بر عهده مشتری است.

همچنین، ژانگ ژائو مدیرعامل شرکت مدیران خودرو، ایران را یکی از مهمترین بازارهای جهان برای شرکت چری(شریک تجاری مدیران خودرو) دانست و یکی از مهمترین اولویت های پیش رو از سوی چری را تولید و عرضه محصولات جدید در ایران اعلام کرد.

وی با بیان اینکه در سال آینده شاهد معرفی و تولید خودروهای جدید همزمان با معرفی در چین خواهیم بود، اظهار داشت: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته به دنبال افزایش داخلی سازی تولیدات در جهت جلوگیری از تحمیل هزینه ها به مشتریان هستیم.

به گفته ژائو، شرکت چری در سال 2014 موفق به تولید 450 هزار دستگاه انواع خودرو شد و در سال 2015 تولید 650 هزار خودرو را در برنامه دارد. چری هم اکنون افزون بر 80 کشور جهان از جمله برزیل، ونزوئلا، آرژانتین، مصر، استرالیا، ایتالیا و ... صادرات دارد.

مدیرعامل مدیران خودرو، در رابطه با روند ارتقای سطح کیفی تولیدات شرکت مدیران خودرو خاطرنشان کرد: تمرکز چری در ایران همواره بر اساس بهبود مستمر کیفیت در تولید بوده و به همین دلیل بر اساس ارزیابی های ISQI محصولات ام.وی.ام در رتبه بندی های کیفی شاهد رشد بسیار مطلوب بوده ایم بطوریکه خودرو ام وی ام 110 این شرکت نیز به تازگی بالاترین امتیاز در رده های خودروهای زیر 25 میلیون تومان بازار را به دست آورده است.

یادآور می شود: ام.وی.ام 550 اتوماتیک دارای 2000 سی.سی حجم موتور و 139 اسب بخار قدرت است. این خودرو چهار سیلندر با وزن یک هزار و 360 کیلوگرم از گیربگس cvt هفت دنده بهره می برد و از حداکثر سرعت 185 کیلومتر بر ساعت با حداکثر گشتاور 182 نیوتن بر متر برخوردار است.

نظر بینندگان
!
!
!