سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۲۱:۴۸ | ۱۳۹۳/۱۱/۲۰
رونمایی لکسوس از خودرو مجازی
۲۱:۴۸ | ۱۳۹۳/۱۱/۲۰
اجاره خودرو

رونمایی لکسوس از خودرو مجازی

پرشین خودرو: بازوی لوکس ساز خودروساز ژاپنی تویوتا نیز از قافله پروژه گرن توریسمو عقب نمانده و محصول مجازی خود را برای این بازی ویدیویی عرضه کرده است.

به گزارش «پرشین خودرو»،۱۵ سالگرد از ارائه عنوان بازی ویدیویی کنسول پلی استیشن ۳ یعنی Gran Turismo می‌گذرد و حالا لکسوس نیز از خودرو مجازی خود برای این بازی تحت عنوان پروژه Vision Gran Turismo concepts رونمایی کرده است.

lexus-lf-lc-gt-vision-gran-turismo-concept_100499104_h-970x646-c
لیست خودروهای ارائه شده برای این بازی یک لیست بلند و بالا است که خودروسازان بسیاری آرزوهای خود و همچنین به رخ کشیدن توانایی مهندسین خود محصولات مجازی را برای این بازی ویدیویی ارائه می‌کنند که اخرین آن یک محصول از شورلت بود و حالا بازوی لوکس ساز تویوتا نیز خودرو مجازی Lexus LF-LC GT را برای این بازی معرفی کرده است.

lexus-lf-lc-gt-vision-gran-turismo-concept_100499092_h-970x646-c
به هر حال یکی از دلایل نام گذاری این خودرو این است که در حقیقت این خودرو نسخه مسابقه ای مدل مفهومی‌LF-LC concept است که در سال ۲۰۱۲ معرفی شده است و البته طراحی خودرو سوپرکوپه آینده لکسوس را به نوعی به ما یاداور می‌شود.

lexus-lf-lc-gt-vision-gran-turismo-concept_100499095_h-970x646-c
البته لکسوس پیش از این خودروهای مسابقه ای همچون RC GT500 و RC GT3 را معرفی کرده است که هر دو مدل بر اساس معماری RC coupe بوده است ولی خودرو مفهومی‌مذکور دارای ظاهر تهاجمی‌تر و به روز تر و مدرن تری است.

lexus-lf-lc-gt-vision-gran-turismo-concept_100499107_h-970x646-c
البته لکسوس هیچ گونه جزئیات فنی از این مدل مجازی اعلام نکرده است ولی با توجه به مدل اریجینال LF-LC concept انتظار یک موتور هیبریدی و قدرت پیشرانه بالای ۵۰۰ اسب بخار راداریم که برای نخستین بار در نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۲ به نمایش درآمد و دارای سیستم محرک عقب بود که در نمایشگاه سیدنی در نسخه چهارچرخ محرک به نمایش درآمد.

lexus-lf-lc-gt-vision-gran-turismo-concept_100499108_h-970x646-c
به گزارش خودروسازی، به هیچ عنوان انتظار نمی‌رود که محصولی بر مبنای معماری LF-LC را به این زودی‌ها تا سال ۲۰۱۷ شاهد باشیم ولی به هر حال می‌توانید خودرو مجازی LF-LC GT Vision Gran Turismo را به صورت رایگان در بازی Gran Turismo 6 را در بهار شاهد باشیم.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!