چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۰۴ | ۱۳۹۳/۱۱/۲۱
محدودیت تردد در محورهای شمال کشور
۱۵:۰۴ | ۱۳۹۳/۱۱/۲۱
اجاره خودرو

محدودیت تردد در محورهای شمال کشور

پرشین خودرو: پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی با پیش‌بینی افزایش سفرهای بین‌شهری در روزهای 21 الی 24 بهمن ماه مقررات ویژه‌ای را در محورهای مواصلاتی کشور به مرحله اجرا گذاشته است.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از فارس، محدودیت تردد موتورسیکلت، تریلر، کامیون و کامیونت در محورهای مواصلاتی شمال کشور

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس،‌ محدودیت و ممنوعیت‌های ترافیکی ایام پایانی هفته از سوی راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی به شرح ذیل اعلام شده است:

1- تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر سه‌شنبه 21 بهمن الی ساعت 24 جمعه 24 بهمن از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است.

2-تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس ممنوع است.

3-تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت 13 الی 2 بامداد جمعه 24 بهمن از کرج به مرزن‌آباد ممنوع واست و با اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت 16 الی 2 بامداد از مرزن‌آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

4-تردد کلیه تریلرها از محور هراز ممنوع است.

5- تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنا حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 الی 24 سه‌شنبه، چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه 22،21، 23 و 24 بهمن از محور هراز ممنوع است.

6-تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 1 بامداد جمعه 24 بهمن از رودهن محدوده مشاء به سمت آمل ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 الی یک بامداد از آب‌اسک تا رودهن محدوده مشاء یک طرفه خواهد بود.

7- تردد کلیه تریلرها به استثنا حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 الی 24 چهارشنبه و جمعه 22 و 24 بهمن از تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

8-تردد انواع کامیون و تریلر به استثنا مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 15 الی 23 سه‌شنبه 21 بهمن و همچنین از ساعت 7 الی 23 چهارشنبه و جمعه 22 و 24 بهمن از محور رشت- قزوین و بالعکس ممنوع است.

9-تردد انواع تریلر و کامیون به استثنا حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 15 الی 23 جمعه 24 بهمن از محور آستارا- اردبیل و بالعکس ممنوع است.

برچسب ها:
محدودیت تردد
نظر بینندگان
!
!
!