چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۶:۱۵ | ۱۳۹۳/۱۱/۲۸
النترای جی تی با امکانات بهتر
۱۶:۱۵ | ۱۳۹۳/۱۱/۲۸

النترای جی تی با امکانات بهتر

پرشین خودرو: مدل فیس لیفت النترای GT در نمایشگاه شیکاگو رونمایی شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، درحالی که هنگام بررسی مدل GT هیوندای، از دادن لقب اسپرت به آن به واسطه قابلیت‌های دینامیکی ضعیفش، اکراه داشتیم، اما لااقل در مورد طراحی ظاهری آن نمی‌توان چنین قضاوتی داشت. مخصوصاً مدل فیس لیفت آن که در نمایشگاه شیکاگو رونمایی شده است.

النترای GT مدل 2016 از یک جلو پنجره مشبک بزرگ‌تر با خطوط افقی برجسته استفاده کرده که به‌تنهایی، قسمت عمده ای از خشونت و طراحی اسپرت خودرو را بر دوش می‌کشد. خطوط مختلف روی بدنه و چرخ‌های جدید 17 اینچی نیز در ایجاد جلوه بصری جوان‌پسند به کمک این خودرو آمده‌اند.

در داخل کابین، به نسبت گذشته از تجهیزات بیشتری استفاده شده است. صندلی‌های جلو با تهویه داخلی در این کلاس نادرند. سیستم مخابراتی BlueLink با ویژگی‌های تشخیصی، ثبت اطلاعات رانندگی و نگهداری خودرو و ناوبری به‌روزرسانی شده و امکان اتصال به ساعت‌های هوشمند برای کنترل خودرو از راه دور، سیستم سرگرمی جدید با رادیوی HD و ادغام با دستیار اپل سیری، از موارد جالب النترای GT است.

به گزارش موج، قدرت این خودرو از یک پیشرانه چهار سیلندر 2.0 لیتری تأمین می‌گردد که 173 اسب بخار نیرو و 208 نیوتن متر، گشتاور خروجی آن است. برای انتقال قدرت هم می‌توان یکی از دو گیربکس شش سرعته دستی یا شش سرعته اتوماتیک با امکان کنترل و تعویض دستی را انتخاب کرد.

النترای GT مدل 2016 در بازار آمریکا از ماه آینده با قیمت پایه 18,800 دلار به فروش خواهد رسید.

نظر بینندگان
!
!
!