پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۵۰ | ۱۳۹۳/۱۱/۲۹
عرضه سه محصول جدید سایپا در عراق
۱۰:۵۰ | ۱۳۹۳/۱۱/۲۹
اجاره خودرو

عرضه سه محصول جدید سایپا در عراق

پرشین خودرو: مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا از عرضه سه محصول جدید به بازار عراق خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سعید مدنی، مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا، از اولین نمایشگاه تخصصی ایران در بغداد که به معرفی توانمندی شرکت های ایرانی در کشور عراق پرداخته است بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید بازار عراق را برای گروه خودروسازی سایپا مهم و استراتژیک دانست و گفت: بازار عراق برای گروه سایپا بسیار پر اهمیت است و سایپا همواره در تلاش است تا با عرضه محصولات متنوع خود نیاز این بازار را برآورده کند و سهم بیشتری از این بازار را به خود اختصاص دهد.

مدنی تصریح کرد: محصولات گروه سایپا همواره در عراق به دلیل بهره مندی از شرایط قیمت رقابتی مناسب، پائین بودن مصرف سوخت، ارزان بودن قطعات و گستردگی خدمات مورد استقبال مردم این کشور بوده است و از اینکه محصولات سایپا در عراق مورد استقبال خوب مردم قرار گرفته، احساس خوبی دارم و لذا تلاش خواهیم کرد تا با عرضه خودروهای جدید و گسترش خدمات و عرضه قطعات هر چه بیشتر این ارتباط دو سویه با مردم عراق را تقویت کنیم.

وی گفت: این وفاداری مردم عراق به استفاده از محصولات سایپا بسیار ارزشمند است و بر همین اساس تلاش خواهیم کرد تا با ارائه بهترین خدمات بتوانیم به این انتخاب مردم، پاسخ مطمئنی داده باشیم و محصولات سایپا همچنان انتخاب اول مردم عراق باشد.

مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا خاطرنشان کرد: بر همین اساس سه مدل جدید خودروهای سایپا به زودی در بازار عراق عرضه خواهد شد و مردم این کشور همچون گذشته می توانند از محصولات گروه سایپا بهره مند شوند.

شایان ذکر است گروه خودروسازی سایپا با حضور شرکت های سایپا، پارس خودرو، ستکو، سیکو، سازه گستر و سایپا یدک به عرضه توانمندی ها و دستاوردهای خود در این نمایشگاه پرداخته و خودروهای تیبا، تیبا 2 ، ریچ، آریو و خودرو مخصوص معلولین را از 27 تا 30 بهمن ماه در معرض نمایش عموم قرار داده است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سایپاعراق
نظر بینندگان
!
!
!