پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۱۲ | ۱۳۹۳/۱۱/۳۰
تمامی‌نسخه‌های پاگانی هوایرا فروخته شد!
۱۲:۱۲ | ۱۳۹۳/۱۱/۳۰
اجاره خودرو

تمامی‌نسخه‌های پاگانی هوایرا فروخته شد!

پرشین خودرو: برند ایتالیایی گزارش کرده است که تمامی‌نسخه‌های سوپرخودرو عضلانی خود یعنی هیولای پاگانی Huayra را به مشتریان خود تحویل داده است و هنوز برنامه ای برای گرفتن سفارش جدید و یا افزودن تیراژ این خودرو ندارد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سال گذشته این شرکت تایید کرد که آمریکا بزرگترین بازار برای این خودرو سوپراسپرت با بیش از ۴۰ درصد فروش بوده است.

در زیر هود این خودرو شاهد یک موتور ۶٫۰ لیتری توربودوگانه V12 هستیم که از شرکت AMG تحویل گرفته شده است تا بدین ترتیب Pagani Huayra دارای قدرت پیشرانه ۷۳۰ اسب بخاری و شتاب صفر تا صد در تنها ۳٫۲ ثانیه باشد.

اما اکنون که تمامی‌موجودی این هیولا به اتمام رسیده است برنامه و پلن بعدی Pagani چیست که متاسفانه تاکنون این خودروساز هیچ گونه برنامه ای را تائید نکرده است ولی انتظار می‌رود بعد از مدت‌ها انتظار طولانی شاهد حضور این برند با یک محصول جدید در نمایشگاه خودرو ژنو باشیم که بدین رتیتب باید یک نسخه قدرتمند تر و سریع تر از Pagani Huayra فعلی باشد.

به گزارش خودروسازی، به هر حال باید منتظر نمایشگاه خودرو ژنو بمانیم تا ببینیم حدس و گمان‌ها به واقعیت تبدیل می‌شود یا خیر.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پاگاني هوايرا
نظر بینندگان
!
!
!