سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۵ | ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
افزایش قیمت خودرو تا پایان سال شایعه است
۱۰:۳۵ | ۱۳۹۳/۱۲/۰۵
اجاره خودرو
مدیرعامل ایران خودرو:

افزایش قیمت خودرو تا پایان سال شایعه است

پرشین خودرو: مدیرعامل ایران خودرو گفت: مذاکره با شرکت‌های خارجی به نتیجه مذاکرات بستگی دارد.

به گزارش «پرشین خودرو»، هاشم یکه زارع در پاسخ به این سوال که "آیا گروه خودروسازی ایران خودرو برنامه ای برای افزایش قیمت خودروهای خود تا پایان سال 93 دارد یا خیر" اظهار کرد: شایعاتی که پیرامون افزایش قیمت خودرو تا پایان سال 93 مطرح شده است به هیچ وجه صحت ندارد و ما هیچ تقاضایی برای افزایش قیمت نداشته ایم.

وی در خصوص احتمال افزایش قیمت در سال 94 هم گفت: در خصوص سال 94 تصمیمی گرفته نشده است ولی احتمال افزایش قیمت وجود دارد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به مذاکرات این گروه خودروسازی با شرکت های خودروسازی خارجی اظهار کرد: در حال حاضر مذاکرات ما ادامه دارد و هنوز به توافق جدیدی دست پیدا نکرده ایم.

یکه زارع ادامه داد: در صورتی که مذاکرات به نتیجه برسد مراحل اجرایی همکاری با خودروسازهای دیگر کشورها را آغاز خواهیم کرد.

وی در خصوص ارتباط مذاکرات با گروه های خودروسازی خارجی و مذاکرات هسته ای تصریح کرد: قطعا نتیجه مذاکرات ایران و کشورهای 5+1 در مذاکرات ما با شرکت های خودروسازی خارجی موثر خواهد بود.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو تصریح کرد: ما به روند خود در حوزه خودرو ادامه می دهیم و منتظر توافقات هسته ای نیستیم و این کشورهای دیگر هستند که منتظرند تا با به نتیجه رسیدن توافقات هسته ای با ما قرارداد همکاری امضا کنند.

یکه زارع با بیان این مطلب که " لزومی ندارد که با شرکت های فرانسوی به توافق برسیم " بیان کرد: صرفا به دنبال توافق با گروه های خودروسازی فرانسوی نیستیم و گروه های خودروسازی از کشورهای مختلف برای امضای قرارداد همکاری مدنظر ما هستند.

وی به نسیم گفت: چند گزینه از کشورهای اروپایی و آسیایی برای انعقاد قرارداد مدنظر ما هستند که به محض قطعی شدن اعلام خواهند شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!