پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۰۰ | ۱۳۹۴/۰۱/۰۸
خودروهایی که 93 میهمان خیابانها شدند
۱۰:۰۰ | ۱۳۹۴/۰۱/۰۸
اجاره خودرو

خودروهایی که 93 میهمان خیابانها شدند

پرشین خودرو: سالی که گذشت چند خودرو جدید از سوی خودروسازان داخلی وارد بازار ایران شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، دنا، آریسان، سراتو، تیبا هاچ‌بک، EADO، CS35، وانت پراید، S5، ام‌وی‌ام 550، ام‌وی‌ام X33 اتوماتیک، ام‌وی‌ام 315 جدید و آسا (B50F) از جمله خودروهای جدید عرضه شده در سال جاری بودند.

ایران خودرو در سه ماهه سوم سال جاری عرضه دنا را آغاز کرد. قیمت‌گذاری این خودرو مدتی به محل مناقشه ایران خودرو و شورای رقابت تبدیل و در نهایت قیمت آن 42 میلیون تومان تعیین شد. این خودرو به قیمت حدود 50 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

آریسان نیز وانت جدید ایران خودرو است که از هفته سوم اسفند ماه تولید آن آغاز شد. آریسان با قیمتی کمتر از 25 میلیون تومان عرضه می‌شود. این خودرو جایگزین پیکان وانت شده است.

سراتو نیز محصولی از شرکت کره‌ای کیاموتورز است که در گروه خودروسازی سایپا مونتاژ شده و در نیمه دوم سال جاری عرضه آن آغاز شد. این خودرو در مدل دنده دستی به قیمت حدود 75 میلیون تومان و مدل دنده اتوماتیک به قیمت حدود 93 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

تیبا هاچ‌بک نیز دیگر محصول جدید سایپا بود که از اوایل سال جاری عرضه آن آغاز شد. این خودرو مدل بدون صندوق خودروی تیبا است و به قیمت حدود 27 میلیون و 500 هزار تومان در بازار عرضه می‌شود.

EADO نیز سواری چینی است که در یکی از شرکتهای زیرمجموعه سایپا تولید شده و در سال جاری به قیمت حدود 80 میلیون تومان عرضه ‌شد. CS35 نیز دیگر سواری چینی است که سایپا با قیمت 84 میلیون تومان عرضه کرده است.

وانت پراید وانت تولیدی سایپا است که بر روی پلت‌فرم پراید در گروه خودروسازی سایپا طراحی و تولید شده و از اوایل سال جاری عرضه آن آغاز شد. قیمت این وانت حدود 16 میلیون و 700 هزار تومان است.

شرکت کرمان خودرو نیز امسال خودروی شاسی بلند S5 را عرضه کرد. گیربکس این خودرو دستی بوده و با قیمت 74 میلیون تومان عرضه می‌شود.

شرکت مدیران خودرو نیز امسال سه خودروی جدید را عرضه کرد. ام‌وی‌ام 550 اتوماتیک، ام‌وی‌ام X33 اتوماتیک و ام‌وی‌ام 315 جدید، خودروهای جدیدی بودند که امسال شرکت مدیران خودرو وارد بازار کرد.

ام‌وی‌ام 550 اتوماتیک با قیمت حدود 57 میلیون تومان در بازار عرضه می‌شود. قیمت ام‌وی‌ام X33 اتوماتیک 73 میلیون تومان بوده و ام‌وی‌ام 315 جدید با قیمت 40 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

به گزارش ایسنا، شرکت خودروسازی بهمن نیز امسال سواری آسا (B50F) را عرضه کرد. این سواری چینی که در بهمن موتور مونتاژ می‌شود به قیمت حدود 73 میلیون تومان در بازار عرضه می‌شود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
صنعتخودروسازی
نظر بینندگان
آرش
vote
۱
vote
۱۳۹۴/۰۱/۰۸
معلوم نیست مبنای قیمت گذاری خودروی وارداتی چیه همین خودروی CS35 سایپا قیمتش 92900 یوان هست که با یوان آزاد 5500 ریال میشه 51 میلیون حالا بر چه اساسی قیمت گذاری شده 83900000
!
!
!