جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۰ | ۱۳۹۴/۰۱/۰۸
تشریح خدمات امدادی به مسافران و زائران راهیان نور+تصاویر
۱۲:۰۰ | ۱۳۹۴/۰۱/۰۸
اجاره خودرو
مدیرعامل امداد خودرو رفاه ایرانیان مطرح کرد:

تشریح خدمات امدادی به مسافران و زائران راهیان نور+تصاویر

پرشین خودرو: مدیرعامل امداد خودرو رفاه ایرانیان که مجری اصلی خدمات رسانی به مسافران و زائران راهیان نور در استان خوزستان است، وضع امداد نوروزی در مناطق عملیاتی و کربلای ایران را تشریح کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، علیرضا برنجی، گفت: در حوزه استحفاظی استان خوزستان حدود 300 امدادگر فعال، 12 دستگاه جرثقیل سنگین در مسیرهای کوهستانی، 16 خودروبر مکانیزه، سه اسکان مهمان داری با تجهیزات کامل، حدود 30 کانکس، افزون بر 20 چادر، بیش از 70 خودرو امدادی و تعمیر در محل، حدود 10 جایگاه ثابت تعمیرگاهی، سه دستگاه ون و 10 خودرو گشت بازرسی مشغول ارائه خدمات نوروزی هستند.

وی به تشریح جزئیات و چگونگی امداد نوروزی امداد خودرو رفاه ایرانیان در استان خوزستان پرداخت و اظهار داشت: امدادگران این شرکت امدادی با دو کانکس، سه چادر، شش دستگاه خودرو امدادی و چهار خودرو امدادی تعمیر در محل و همچنین کلینیک تعمیرگاهی بصورت شبانه روزی در نزدیکی مقر ستاد مرکزی راهیان نور خوزستان دایر است.

وی ادامه داد: از مسیر آزادراه پل زال-اندیمشک، امدادگران با حضور در شش کانکس، چهار چادر، دو خودرو گشت بازرسی و چهار جایگاه ثابت تعمیرگاهی وظیفه خدمات رسانی را بر عهده دارند.

برنجی در خصوص مسیر شهرستان اندیمشک به ستاد مرکزی راهیان نور خوزستان-اهواز متذکر شد: در تمام مسیر شهر و شهرستانهااز قبیل(دزفول، شوش، شاهور، سید عباس، الوان و الهایی) امداد خودرو رفاه ایرانیان با 12 دستگاه خودرو امدادی، شش خودرو تعمیر سیار با تجهیزات کامل، چهار کانکس، سه چادر و دو خودرو ون برای حمل مجروحان احتمالی انجام وظیفه می کند.

به گفته مدیرعامل امداد خودرو رفاه ایرانیان، از ستاد مرکزی راهیان نور خوزستان-اهواز به سمت خرمشهر و در تمام راه های اصلی و فرعی به فاصله هر 10 کیلومتر یک دستگاه خودرو امدادی با فاصله 20 کیلومتری از تعمیرگاه های ثابت مستقر است.

وی با بیان اینکه همچنین در طول کل مسیر مورد اشاره شش دستگاه خودرو تعمیر سیار قرار دارد، ادامه داد: در این مسیر چهار خودرو با تجهیزات کامل در جایگاه های مخصوص مستقر است و هر خودرو با دو نفر راوی جنگ تحمیلی و یک نفر از ساکنان بومی که از مناطق جنگی آگاهی کامل دارد به منظور راهنمایی زائران و مسافران خدمات مورد نظر را ارائه می دهند.

برنجی، تعداد کانکس ها و چادرهای مستقر در این مسیر را به ترتیب چهار و سه باب اعلام و اضافه کرد: در جوار تمامی یگان های انتظامی نیز یک دستگاه خودرو امدادی مستقر و در حال گشت زنی است.

مدیرعامل امداد خودرو رفاه ایرانیان افزود: از ستاد مرکزی راهیان نور خوزستان-اهواز به سوی شهرستان آبادان همین خدمات ارائه می شود با این فرق که در سه راهی دارخوین یک مکان رفاهی با امکانات کامل بصورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات است.

وی تصریح کرد: در تمام نقاط مرزی از مرز تفریحی چزابه، بستان، شلمچه قهرمان، سوسنگرد، اروندکنار، رفیعه و دهلاوی و در کنار مرزبانان، امداد خودرو رفاه ایرانیان با پوشش کامل امدادرسانی، خدمات مورد نظر مسافران و زائران را ارائه می دهد.

برنجی، یکی دیگر از نقاطی که بصورت ویژه شاهد امدادرسانی از سوی امدادگران امدادخودرو رفاه ایرانیان هستیم را یادمان "دکتر چمران طراح جنگ های چریکی نامنظم" دانست که دو کانکس، دو چادر، چهار خودرو امدادی، دو خودرو تعمیر سیار، یک جایگاه ثابت تعمیرگاهی و دو خودرو گشت بازرسی از این مکان تا مرکز ستاد راهیان نور اهواز بصورت 24 ساعته مشغئول خدمات رسانی هستند.

مدیرعامل امداد خودرو رفاه ایرانیان در خصوص امدادرسانی از سمت نیروگاه کارون3(شهرستان دهدز) را اینگونه توضیح داد: به رغم کوهستانی بودن منطقه و وجود گردنه های خطرناک تا شهرهای ایذه، باغملک، هفت گل، رامهرمز و مسیر دیگر یعنی بهبان و امیدیه-آقاجاری شاهد پوشش کامل امدادی در تمام راه های اصلی و فرعی از سوی امدادگران هستیم. در مسیرهای دهدز به ستاد مرکزی راهیان نور اهواز 16 دستگاه خودرو امدادی، شش کانکس، شش چادر، چهار خودرو گشت بازرسی و پنج خودرو تعمیر سیار و همچنین در کنار تمام ایست بازرسی ها، مجتمع رفاهی ها، پلیس راه ها و تمام مراکز بهداشتی نیروهای امداد خودرو به صورت 24 ساعته انجام وظیفه می کنند.

همچنین بهمن جعفری نماینده استان خوزستان امداد خودرو رفاه ایرانیان، با بیان اینکه خوزستان دین خود را به ایران ثابت کرده است، گفت: امداد رسانی یک وظیفه الهی است که ما امدادگران خوزستان آن را به شکل صحیح و سالم برای رفاه مردم شریف ایران بر خود لازم می دانیم.

به گفته وی، امدادخودرو رفاه ایرانیان در سال های قبل و به خصوص در اربعین حسینی سال گذشته به مدت 10 شبانه روز در مرزهای چزابه، دهلران و شلمچه بصورت کاملا رایگان و با پوشش کامل امدادی ارائه خدمات داده است.

یادآور می شود که مرکز پیام امداد خودرو رفاه ایرانیان به شماره 64026-021 پاسخ گوی شبانه روزی امداد خواهان است.

اجاره ماشین عروس
عکس های مرتبط
امداد نوروزی امداد خودرو رفاه ایرانیان برای خوزستان
امداد نوروزی امداد خودرو رفاه ایرانیان برای خوزستان
امداد نوروزی امداد خودرو رفاه ایرانیان برای خوزستان
امداد نوروزی امداد خودرو رفاه ایرانیان برای خوزستان
امداد نوروزی امداد خودرو رفاه ایرانیان برای خوزستان
امداد نوروزی امداد خودرو رفاه ایرانیان برای خوزستان
نظر بینندگان
!
!
!