پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۷ | ۱۳۹۴/۰۱/۰۸
فروش رنو فرانسه به ایران متوقف شد
۱۲:۰۷ | ۱۳۹۴/۰۱/۰۸
اجاره خودرو

فروش رنو فرانسه به ایران متوقف شد

پرشین خودرو: فروش رنو فرانسه به ایران در دومین ماه سال جاری میلادی متوقف شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، شرکت خودروسازی رنو فرانسه اعلام کرد عرضه محصولات این شرکت به ایران در دومین ماه سال جاری میلادی متوقف شده و به صفر رسیده است.

این شرکت در نخستین ماه سال جاری میلادی 2050 دستگاه از محصولات خود را روانه بازار ایران کرده بود اما در ماه فوریه هیچ محصولی را روانه بازار ایران نکرده است. فروش رنو به ایران در ماه ژانویه نیز کاهش یافته و نسبت به ماه قبل از آن نصف شده بود.

بر این اساس مجموع فروش رنوی فرانسه به ایران در دو ماهه نخست سال جاری میلادی 2050 دستگاه بوده است. ای رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل افت 35 درصدی داشته است. رنو در دو ماهه نخست سال 2014 بالغ بر 3 هزار و 150 دستگاه از محصولات خود را روانه بازار ایران کرده بود.

کل فروش رنو به ایران در سال میلادی گذشته 36 هزار و 300 دستگاه اعلام شده است. فروش رنو به ایران در سال 2014 نسبت به مدت مشابه سال قبل افت 9 درصدی داشت. رنو در سال 2013 بالغ‌ بر 39 هزار و 600 دستگاه خودرو به ایران صادر کرده بود.

به گزارش تسنیم، رنو در سال 2012 نیز 100 هزار و 783 دستگاه از محصولات خود را به ایران فروخت. این شرکت فرانسوی در سال 2011 بالغ‌بر 93 هزار و 626 دستگاه خودرو در ایران به فروش رسانده بود.

خودروی لوگان پرفروش‌ترین محصول این شرکت در ایران است که با نام تندر90 و به‌ صورت سی‌کی‌دی در این کشور تولید می‌شود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
فروشرنوایران
نظر بینندگان
!
!
!