سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۲۹ | ۱۳۹۴/۰۱/۰۹
کپی ناشیانه فیسکر از آستون مارتین
۱۰:۲۹ | ۱۳۹۴/۰۱/۰۹
اجاره خودرو

کپی ناشیانه فیسکر از آستون مارتین

پرشین خودرو: برند بریتانیایی ادعا کرده است که نمونه ابتدایی و پیش فرض Thunderbolt که از سوی شرکت Fisker ارائه شده است یک کپی ناشیانه از محصولات آستون مارتین است.

به گزارش «پرشین خودرو»، آستون در این مورد اعلام کردئه است که این رفتار کاملا غیر قابل پذیرش است و فاکتورهای مختلفی از محصولات آستون مارتین در تندربولت از جمله نشان این شرکت مورد استفاده قرار گرفته است.

هنریک فیسکر دانمارکی رئیس سابق بخش طراحی آستون مارتین است که از او یادگارهایی همچون مدل‌های DB9 و V8 Vantage را به خاطر داریم و او در سال ۲۰۰۴ آستون مارتین را برای تاسیس شرکت Fisker Automotive ترک کرد که در ادامه در سال ۲۰۱۱ خودرو هیبریدی Fisker Karma را ارائه کرد و حتی تا آستانه ورشکستگی در نوامبر ۲۰۱۳ پیش رفت.

شرکت فیسکر از مدل تاندربولت در ماه مارس در فلوریدا رونمایی کرد که خودرو به عنوان یک مدل پیش فرض مفهومی‌بر اساس Aston Martin V12 Vanquish بنا شده بود که البته هیچ گونه تایید رسمی‌از سوی آستون مارتین را در برنداشت و البته فیسکر نیز اعلام کرده بود که اگر تقاضا برای خودرو وجود داشته باشد برای تولید آن نیز برنامه ریزی خواهد کرد.

از سایر جزئیات این خودرو در داخل کابین نیز یک صفحه نمایش ۱۱٫۶ اینچی خمیده هوشمند به سبک تسلا مدل اس نیز بکار گرفته شده است.

به گزارش خودروسازی، فیسکر در زمان رونمایی از خودرو اعلام کرد که :” من می‌خواستم یک خودرو GT ورزشی کوپه به همراه داشتن فاکتورهایی همچون ظریف و زیبا بودن بی انتها طراحی کرده باشم”.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!