چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۰۴ | ۱۳۹۴/۰۱/۰۹
تحقق اهداف امدادخودروسایپا همزمان با آغاز موج دوم سفرهای نوروزی
۱۱:۰۴ | ۱۳۹۴/۰۱/۰۹
اجاره خودرو

تحقق اهداف امدادخودروسایپا همزمان با آغاز موج دوم سفرهای نوروزی

پرشین خودرو: رئیس ستاد طرح خدمات و امداد نوروزی گروه خودرو سازی سایپا از آمادگی کامل شبکه نمایندگی ها و ناوگان امدادی سایپا برای خدمت رسانی به هموطنان در موج دوم سفرهای نوروزی خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سعید تخته چیان با بیان این مطلب افزود: هدف اصلی گروه سایپا از اجرای طرح امداد نوروزی ایجاد حس آرامش خاطر و اطمینان در مسافران نوروزی است و جهت رسیدن به این هدف مرکز تماس امداد خودرو و مرکز تماس با مشتریان گروه سایپا در نوروز امسال و در تمام ساعات شبانه روز آماده خدمت رسانی به هموطنان عزیز هستند.

تخته چیان گفت: در امداد نوروزی امسال کاهش زمان انتظار مشتری، افزایش رضایت مشتریان و پوشش کامل جغرافیایی در طرح مد نظر قرار گرفته است که خوشبختانه در مرحله اول اجرای طرح کلیه اهداف محقق شده است.

به گفته تخته چیان یکی از ویژگی های مهم امداد نوروزی سال 94 این است که وظایف امداد به انجمن های صنفی نمایندگی های مجاز سایپا در استانها واگذار شده و امدادخودرو وظیفه نظارت بر عملیات را بر عهده دارد.

رئیس ستاد طرح نوروزی سایپا گفت: بر اساس راهبردهای امداد خودرو سایپا در حوزه سنجش نظرات مشتریان، طی تماس تلفنی با تمامی دریافت کنندگان خدمات میزان رضایت آنان از خدمات امدادی را روزانه مورد سنجش و ارزیابی قرار می دهند.

وی یادآور شد: در این سنجش نظرات مشتریان در خصوص نحوه خدمات، عملکرد امداد گران، زمان انتظار مشتری، نحوه برخورد پرسنل مرکز پیام و امداد گران، توان فنی و تشخیص عیوب خودرو، دریافت اجرت بر اساس تعرفه مصوب شرکت و ... بررسی می شود.

تخته چیان تاکید کرد: با تمهیدات اندیشیده شده، نمایندگی ها و ناوگان امدادی گروه سایپا در طول تعطیلات نوروزی برای خدمت رسانی بهتر به مسافرین نوروزی در آمادگی کامل به سر می برند.

وی اظهار داشت: آموزش فنی گسترده به امدادگران، توسعه و نوسازی ناوگان امدادی، تحلیل شبکه و جایگزینی مناسب پایگاه های ثابت، سیار و شبانه روزی، تامین به موقع قطعات یدکی، سرعت در ارسال قطعات به تمام نقاط کشور توسط شرکت سایپا یدک و آمادگی کامل مرکز تماس و کارشناسان امداد خودرو سایپا را از دیگر اقدامات انجام شده در عملیات امدادنوروزی 94 بر شمرد که در افزایش رضایت مشتریان تاثیرگذار بوده است.

رئیس طرح خدمات و امداد نوزوزی ادامه داد: دارندگان خودرو های سواری در تمامی ساعات شبانه روز می توانند با شماره تلفن های 096550 و 84444-021 تماس بگیرند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!