شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۳۵ | ۱۳۹۴/۰۱/۱۵
۱۰ برند معتبر خودروساز در سال ۲۰۱۵
۱۲:۳۵ | ۱۳۹۴/۰۱/۱۵
اجاره خودرو

۱۰ برند معتبر خودروساز در سال ۲۰۱۵

پرشین خودرو: موسسه بسیار معتبر J.D. Power بر اساس تحقیقات و پژوهش خود و گزارش‌های تولید کنندگان و مصرف کنندگان به بررسی برترین برندهای دنیای خودروسازی پرداخته است.

به گزارش «پرشین خودرو»، این شرکت با بررسی فاکتورهایی همچون طراخی وسایل نقلیه به همراه قابلیت اعتماد و اطمینان و بررسی مشکلات در هر ۱۰۰ خودرو تولید شده معتبرترین برندها را در این میان معرفی کرده است.
در ضمن با بررسی کیفیت وسایل نقلیه تولیدی به بررسی مشکلات گزارش شده در طول ۳ ماهه اول مالکیت خودرو پرداخته شده است.
به هر حال به لیست برترین برندهای دنیای خودروسازی می‌پردازیم که توانسته اند در طی یک دوره ۳ ساله بالاترین درجه رضایت مشتریان و همچنین کیفیت تولیدی را داشته باشند که به طور یقین خواندنش خالی از لطف نیست.

JD-Power-2015-VDS-Main-Art
۱۰٫ Chevrolet
در رده ۱۰ لیست ما برند آمریکایی شورلت قرار می‌گیرد که دارای ۱۲۳ مشکل در هر ۱۰۰ وسیله نقلیه تولیدی است که این شرکت زیر مجموعه جنرال موتورز دارای اوضاع بهتری از نیسان با ۱۴۷ عیب در هر ۱۰۰ وسیله نقلیه تولیدی است و بهترین محصولات این برند نیز کامارو، مالیبو و سیلورادو است که توانسته اند بالاترین درجه رضایت را برای خریداران در بر داشته باشند.
۹٫ Scion
یکی از شرکای سخت افزاری تویوتا که دارای ۱۲۱ مشکل در هر ۱۰۰ وسیله نقلیه تولیدی بوده است که البته دارای محصولات ممتازی همانند tC, xB و xD است که توانسته است جوایز بسیاری را دریافت کند.
۸٫ Mercedes-Benz
لوکس بودن به معنای پیچیدگی است که بدین ترتیب باید منتظر هزینه‌های نگهداری اضافی نیز شد ولی کاربرانی که محصولات این شرکت مستقر در اشتوتگارت را خریداری می‌کنند و وسایل نقلیه همچون خودرو، کامیون را خریداری می‌کنند به ۱۱۹ مشکل در هر ۱۰۰ وسیله نقلیه برخورد کرده اند که در این میان کلاس E توانسته است بالاترین درجه رضایت مندی را در بین مشتریان داشته باشد و در ضمن امتیازات خوبی را در کلاس شاسی بلندهای جمع و جور دریافت کرده است.
۷٫ Lincoln
بخش لوکس ساز برند فورد توانسته است بالاتر از مرسدس بنز با یک امتیاز بالاتر قرار گیرد که دارای ۱۱۸ مشکل در هر ۱۰۰ وسیله نقلیه بوده است و قابل به گفتن نیست که مدل‌هایی همچون MKS و MKZ سدان جوایز متعددی را به خود اختصاص دهند.
۶٫ Porsche
مسلما پورشه را به عنوان ناب ترین سازنده خودروهای اسپرت می‌شناسیم که همیشه با نوآوری‌های متعدد لبخند را بر چهره رانندگان خود می‌نشاند که در طول چندین دهه ادامه داشته است.
وسایل سازنده این شرکت دارای ۱۱۶ مشکل در هر ۱۰۰ وسیله نقلیه تولیدی است که به طور یقین شما همیشه به دنبال خرید یک مدل ۹۱۱ نیز بوده اید.
۵٫ Honda
نمره هوندا با پورشه در عدد ۱۱۶ گره خودره است در حالی که در سال‌های پیش رتبه بدتری داشت و از همین روی در جایگاه بالاتری از پورشه قرار می‌گیرد که به طور مستمر در حال افزایش کیفیت محصولات خود است.
۴٫ Cadillac
برند لوکس ساز جنرال موتورز توانسته است نمرات بهتری نسبت به مرسدس بنز، پورشه و هوندا کسب کند که دارای نمره ۱۱۴ مشکل در هر ۱۰۰ وسیله نقلیه است تا بتواند رتبه چهارم را در این لیست به خود اختصاص دهد که این عملکرد چشمگیر بر روی اکثر محصولات این برند متبلور شده است.

JD-Power-2015-VDS-Rankings
۳٫ Toyota
محصولات تویوتا همیشه به عنوان برترین محصولات از نظر کیفیت شناخته شده اند که به طور مستمر در حال افزایش کیفیت محصولات خود نیز است و سال ۲۰۱۵ نیز از آن مستثنی نیست.
در حدود ۱۱۱ مشکل در هر ۱۰۰ وسیله نقلیه تولیدی گزارش شده است که در این میات کرولای جمع و جور و جدید این شرکت به همراه مینی ون‌های سینا توانسته اند بالاترین درجه رضایت مندی در بین مشتریان داشته باشند.
۲٫ Buick
به نظر می‌رسد بیوک دچار تغییر و تحول اساسی شده است و این برند آمریکایی را بالاتر از تویوتا قرار داده است که تنها با یک امتیاز اختلاف دارای ۱۱۰ مشکل در هر ۱۰۰ وسیله نقلیه تولیدی است.
۱٫ Lexus
شاخه لوکس ساز خودروساز ژاپنی تویوتا یعنی لکسوس در صدر همه رقبا با نمره بسیار عالی ۸۹ مشکل در هر ۱۰۰ وسیله نقلیه تولیدی قرار گرفته است که بدین ترتیب پرچمدار کیفیت در صنعت خودروسازی است و در این میان خودرو ES بالاتری درجه رضایت در بین مشتریان را تقریبا بدون گزارش مشکل دارد.

منبع: خودروسازی

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
برندخودروساز
نظر بینندگان
!
!
!