چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۳۶ | ۱۳۹۴/۰۱/۱۵
Hyundai Santa Cruz تولید می‌شود
۱۲:۳۶ | ۱۳۹۴/۰۱/۱۵
اجاره خودرو

Hyundai Santa Cruz تولید می‌شود

پرشین خودرو: هیوندای آمریکای شمالی در حال کار سخت بر روی مدل پیکاپ سانتاکروز است که انتظار می رود این پروژه برای تولید در ماه نوامبر آماده باشد.

به گزارش «پرشین خودرو»، مدل پیکاپ Santa Cruz از سوی برند کره ای چندی پیش در نمایشگاه خودرو دیترویت ۲۰۱۵ رونمایی شد و حال بر اساس اظهارات رئیس بخش آمریکای شمالی هیوندای Dave Zuchowski “واکنش‌ها در باره این خودرو مثبت بوده است و ما این بازتاب را به کره انتقال داده ایم” و بدین ترتیب شاید به نوعی اعلام چراغ سبز برای تولید این خودرو در ماه نوامبر و عرضه جهانی این مدل باشد.

دیو با پذیرش تولید این خودرو اعلام کرد که تبدیل موتور این خودرو از یک نمونه پیش فرض به نمونه تولیدی مستلزم طی مراحلی است و بخش آمریکای شمالی هویندای بسیار امیدوار است تا این خودرو در آمریکا تولید شود.

به گزارش خودروسازی، در حال حاضر تنها ۲۰ درصد از خط تولید هیوندای به تولید تراک و پیکاپ‌ها اختصاص داد و هیوندای با مدل سانتاکروز بسیار امیدوار است تا با افزایش فروش خود با سایر رقبا به رقابت تنگاتنگی بپردازد که البته در این میان فولکس واگن در حدود ۱۰ درصد این بازار را به خود اختصاص داده است تا یکی از رقبای سرسخت هیوندای در این بازار باشد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!