شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۲۱ | ۱۳۹۴/۰۱/۱۷
کرایسلر محکوم شد!
۰۹:۲۱ | ۱۳۹۴/۰۱/۱۷
اجاره خودرو

کرایسلر محکوم شد!

پرشین خودرو: شرکت کرایسلر براساس رای دادگاه ایالت جورجیای جنوبی آمریکا باید بابت مرگ یک پسر بچه، غرامتی به مبلغ 150 میلیون دلار به خانواده او پرداخت کند.

به گزارش «پرشین خودرو»، به گزارش خبرگزاری رسمی شهر دوتان این پسر بچه 4 ساله در سال 2012 مسافر یک خودرو جیپ چروکی بود که خاله‌اش راننده آن بود. هیات منصفه این دادگاه، شرکت کرایسلر را بابت بی‌تفاوتی نسبت به جان انسان‌ها محکوم کرد.

رمینگتون والدن زمانی مرد که این خودرو از پشت مورد اصابت یک وانت قرار گرفت و شلعه‌ور شد. نشت باک بنزین خودرو باعث محاصره شدن خودرو در آتش شد و امکان فرار این پسربچه را از بین برد. او با گرفتار شدن در صندلی عقب خودرو، لحظات آخر زندگی خود را به تلخی سپری کرد.

کرایسلر ادعا کرده بود که تنها مقصر این تصادف و تمامی تبعات ناشی از آن، راننده وانت است. با این وجود پس از آن کرایسلر با آژانس فدرال ایمنی آمریکا موافقت و قبول کرد که برخی از مدل‌های قدیمی‌تر جیپ را فراخوان کند.

به گزاش دنیای اقتصاد، باک‌های بنزین این مدل‌ها در زیر محور عقب خودرو تعبیه شده و آسیب‌پذیری آنها را در مقابل تصادفات افزایش داده است. با این حال کرایسلر عنوان کرده که ممکن است در خصوص این حکم، فرجام‌خواهی کند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
کرایسلر
نظر بینندگان
!
!
!