چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۴۴ | ۱۳۹۴/۰۱/۱۷
خط تولید تویوتا هیبریدی شد
۱۴:۴۴ | ۱۳۹۴/۰۱/۱۷
اجاره خودرو

خط تولید تویوتا هیبریدی شد

پرشین خودرو: تویوتا در نمایشگاه خودرو نیویورک گام بعدی را در رقابت تنگاتنگ به عنوان خودروساز برتر برداشت.

به گزارش «پرشین خودرو»، خودروساز ژاپنی تویوتا در نمایشگاه خودرو نیویورک ۲۰۱۵ اعلام کرد که از این به بعد تمامی‌محصولات ارائه شده توسط این شرکت دارای نسخه هیبریدی خواهند بود و نخستین محصول معرفی شده نیز نسخه ۲۰۱۶ RAV4 Hybrid است که البته برای حاضرین در نمایشگاه تا حد بسیار زیادی تعجب آور بود.

این خودرو در ادامه خط تولید بروز شده کراس اوور جمع و جور تویوتا عرضه شده است که از لحاظ قدرت و بازدهی در بالای رنج Rav4 قرار می‌گیرد که از لحاظ زقابتی تویوتا ادعا کرده است که نسخه هیبریدی دارای قدرت پیشرانه بیشتر و سیستم فعال سازی سریع تری نسبت به هر نسخه Rav4 است که البته تویوتا هیچ گونه جزئیاتی در مورد متوسط مصرف سوخت این مدل اعلام نکرده است هر چند برند ژاپنی همیشه به ساخت خودروهای مقرون به صرفه شهیر است.

خودرو مذکور با سیستم پیشرانه ۲٫۵ لیتری چهارسیلندر بنزینی و دو موتور الکتریکی با پکیج باتری‌های نیکل هیبریدی و سیستم CVT عرضه شده است که پیش تر آنرا در Lexus NX 300h دیده ایم که در محصول لکسوس یک ترکیب خوب را با قدرت پیشرانه ۱۹۴ اسب بخاری به وجود اورده بود و البته دارای متوسط مصرف سوخت ۳۳ مایل در هر گالن است که به احتمال زیاد محصول تویوتا نیز دارای ارقامی‌حول و حوش لکسوس خواهد بود.

در داخل کابین نیز شاهد یک صفحه نمایش ۷ اینچی هستیم که با مدل ۶٫۲ اینچی جایگزین شده است و از لوازم و مواد نرم تر در داخل کابین نیز بهره گرفته شده است تا هر چه بیشتر لوکس بودن خود را به رخ بکشد.

فناوری‌های بکار گرفته شده در داخل این خودرو از سوی تویوتا عبارتند از سیستم دید پرنده یا همان Bird’s Eye View Monitor که شما می‌توانید گستره ۳۶۰ درجه را زیر نظر بگیرید که البته تویوتا اعلام کرده است به زودی قابلیت چرخش نیز به آن افزوده خواهد شد تا بیشتر از بیش از سیستم‌هایی برندهایی همچون نیسان، آئودی، مرسدس و… برتر باشد.

بزرگترین تغییرات سخت افزاری ددر سومین نسل این خودرو نیز استفاده از چرخ‌های بزرگتر ۱۸ اینچی آلیاژی و سیستم تعلیق اسپرت است.

به گزارش خودروسازی، تویوتا هیچ گونه قیمت گذاری را برای این خودرو اعلام نکرده است و تمامی‌موارد را به زمان عرضه این کراس اوور جمع و جور و هیبریدی موکول کرده است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
تویوتا
نظر بینندگان
!
!
!