دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۱۱ | ۱۳۹۰/۰۴/۱۹
نرخ تاکسی ها غیرقابل تحمل است
۱۱:۱۱ | ۱۳۹۰/۰۴/۱۹
اجاره خودرو

نرخ تاکسی ها غیرقابل تحمل است

پرشین خودرو: صارمی، با بیان اینکه کرایه تاکسی ها غیرقابل تحمل شده گفت: با شهرداری در خصوص بازار آشفته کرایه‌های تاکسی مکاتبه می کنیم و در صورتی که به نتیجه نرسیم از تعزیرات حکومتی می خواهیم که به این موضوع ورود پیدا کند.

به گزارش«پرشین خودرو» به نقل از مهر، حمیدرضا صارمی معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری ها، با بیان اینکه در بخش اتوبوسرانی و مترو به دلیل مشخص بودن قیمت بلیت ها تخلفی وجود ندارد گفت: درصد بسیار کمی از رانندگان اتوبوس بیش از تعرفه اعلام شده کرایه دریافت می کنند اما در حوزه تاکسیرانی به طور غیر چشمگیری تخلفات افزایش یافته است.

وی ادامه داد: در خصوص آشفتگی قیمت های تاکسیرانی با شهرداری مکاتبه ای خواهیم داشت تا وضعیت دریافت بدون ضابطه کرایه تاکسی ها از شهروندان مشخص شود زیرا تاکسی ها حق ندارند چند برابر مصوبه که توسط فرمانداری ابلاغ شده است کرایه دریافت کنند و در صورت ادامه این رویه ناچاریم از تعزیرات حکومتی بخواهیم به این مسئله ورود پیدا کند.

صارمی تاکید کرد: شکایت ها در حوزه کرایه های تاکسی بسیار زیاد است و قیمت کرایه های تاکسی در ترمینال ها و فرودگاه ها غیر قابل تحمل است.

معاون امور شهرداری ها با اشاره به نظارت های این سازمان بر عملکرد تاکسیرانی گفت: متاسفانه تاکسیمترها استفاده نمی شوند و این نشان می دهند مدیریت مسلطی در تاکسیرانی وجود ندارد.

صارمی با بیان این که شهرداری نظارت ها را بر عملکرد تاکسی ها افزایش دهد، گفت: بسیاری از رانندگان قیمت های واقعی را دریافت می کنند اما تردیدی نیست که بسیاری از شهروندان از افزایش قیمت ها نگران و ناراحت هستند در حالیکه حمایت و کمک دولت به حمل و نقل برای رفاه شهروندان است. باید وضعیت کرایه تاکسی ها ساماندهی شود و نوع برنامه ریزی ها برای نظارت بر کرایه عوض شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!